Spotify Hesabı Nasıl Silinir

Spotify Hesabı Nasıl Silinir


Ülkemizde kısa sürede büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Spotify hesabınızı nasıl kapacağınızı – sileceğinizi anlatacağız. Eskiden telefonumuzda yaptığımız müzik arşivlerini artık online müzik servislerinde yaparak işlerimizi giderek kolaylaştırıyoruz. Peki Spotify kullanıcılar’a nasıl avantajlar sağlıyor ?

  • Tamamen yasal olarak müzik dileyebilirsiniz.
  • ShazamSpotify ortak çalışması sayesinde dinlemek istediğiniz müzikleri Shazam ile bulup Spotify ile kolaylıkla dinleyebilirsiniz.
  • Online ve Ofline olarak müzik listelerinizi oluşturup müzik dinleme keyfini yaşıyorsunuz.
  • Spotify ile bulamayacağınız şarkı kalmayacak. Geniş arşivi sayesinde istediğiniz bütün parçaları bulabilirsiniz.
  • Hem telefonunuzdan hem bilgisayarınızdan hesabınızı kullanarak giriş yapabilir ve müzik listelerinize ulaşabilirsiniz.
  • Normal üyelerden herhangi bir ücret talep edilmiyor fakat reklamlar’a katlanmak zorunda kalıyorsunuz. Aylık 9.99 TL karşılığında tamamen reklamsız müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

Bu avantajları sayesinde kısa sürede büyük bir kitleye ulaşan uygulamadan herkes memnun değil tabiki. Eğer uygulamayı kullanmak istemiyorsanız ve hesabınızın tamamen kapatılmasını istiyorsanız aşağıdaki işlemi yapabilirsiniz. Spotify ‘de diğer benzer site ve servislerde olduğu gibi üyelik silme işlemi kontrol panelinde kullanıcılar’a sunulmuyor. Hesabınızın silinmesi için destek sayfasına mail atarak durumunuzu anlatıp hesabınızı kapattırmanız gerekecek.

[email protected]

Yukardaki mail adresine hesap bilgilerinizi ekleyerek hesabınızı kapatmak istediğinizi belirten bir mail atarak hesabınızı kapattırabilirsiniz. Premium hesap kapatmaları için Spotify websitesini kullanabilirsiniz. Uygulama hakkında diğer soru ve sorunlarınız için sitemizde arama yapabilirsiniz. İşlem sorunlarınızı bize bildirebilirsiniz.

Spotify hesap silme Spotify iptal etme Spotify silme 2015-10-06

Yorum Yap
0 Yorum yapan