Son Günlerin Trendi “Kiwi” Hakkında Herşey

Son Günlerin Trendi “Kiwi” Hakkında Herşey


Son zamanlarda bütün sosyal mecralarda karşımıza çıkan “Kiwinedir ? Ne işe yarar ? konusunda sizler’e bilgi vermeye çalışacağız. Şimdiden neredeyse 1 milyon kullanıcı sayısına ulaşan uygulama bunu sosyal medyada göndermiş olduğu habersiz davetlerle sağladı. Özellikle Facebook’ta çok sık karşımıza çıkan kiwi uygulaması, Soru cevap uygulamasıdır. Uygulama aracılığıyla Dilerseniz Facebook ya da web üzerinden de Kiwi’ye ulaşarak sorular sorabiliyor ya da size sorulan soruları yanıtlayabiliyorsunuz.Keşfet bölümünün de yer aldığı uygulamada tıpkı Facebook’ta olduğu gibi “beğen” butonu da bulunuyor. Uygulamayı Android ve iOs telefonlarda kullanabilirsiniz.

Kiwi’de kendinize ait bir profiliniz bulunuyor. Bu profiliniz üzerinden insanlara rastgele sorular sorabiliyorsunuz. Ayrıca insanların sormuş olduğu rastgele sorulara da cevap verebiliyorsunuz. Tıpkı twitter’da olduğu gibi takip edip , takip edilebiliyorsunuz. Bu şekilde soru sorduğunuz insanlarla karşılıklı iletişime geçebiliyor ve takipleşebiliyorsunuz.

Facebook üzerinden sizden habersiz davetler göndermesi kullanıcıları oldukça rahatsız etmektedir. Uygulamaya Facebook hesabınızla giriş yapmadan önce birkez daha düşünmenizi öneririz. Umarız uygulama kısa zaman içinde habersiz gönderdiği davetler’e son verir. Bu şekilde devam etmesi halinde kullanıcıların bu uygulamayı kullanacağını düşünmüyoruz. Bu davetler için yetkililer en kısa sürede önlem alacaktır.

Uygulamanın android ve ios versiyonlarını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. Uygulamayı indirip kurmanız halinde tüm arkadaş listenize davet gideceğini unutmayın.

Sizde uygulamayı indirip , uygulama hakkında yorumlarınızı iletebilirsiniz. Habersiz gönderilen davetler hakkında en kısa sürede bir çözüm bulup sizlerle paylaşacağız.

Android indir

Yorum Yap
0 Yorum yapan