Snapchat Hesabını Kalıcı Olarak Nasıl Kapatabilirim?

Snapchat Hesabını Kalıcı Olarak Nasıl Kapatabilirim?

Snapchat, farklı efektlerin bulunduğu, eğlenceli sembollerle fotoğrafların çekildiği ve 24 saatlik paylaşımların yapıldığı bir sosyal ağdır. Milyonlarca Snapchat kullanıcısı vardır ve uygulama sürekli olarak güncellemeler getirerek kullanıcılarına yeni özellikler sunmaktadır. Bazı durumlarda Snapchat hesabı kapatılmak ve paylaşılan tüm fotoğrafların silinmesi istenebilir. Snapchat hesabını kapatmak isteyenler ve bir daha aynı hesabı kullanmak istemeyenler bunu kolaylıkla yapabilirler. Hesaplarını kapatmak isteyen kişiler snapchat hesabını kalıcı olarak nasıl kapatabilirim? sorusunun cevabını araştırıyor ve hesabını tamamen kapatmak istiyor. Bu işlem birkaç aşamadan oluşuyor.

Snapchat Kalıcı Olarak Hesap Silme Aşamaları Nasıldır?

1) İlk olarak bilinmesi gereken, hesapta kullanılan kullanıcı adı ve şifredir.

2) İnternet üzerinden arama motoruna Snapchat hesap silme yazarak bir siteye girilmelidir.

3) Girilen sitede istenen, kullanıcı hesap bilgileri girilmeli ve hesabın oturumu açılmalıdır.

4) Açılan oturumun alt kısmında hesap silme seçeneği bulunur, bu seçeneğe tıklanarak hesap silme işlemi gerçekleşir.snapchat hesabini kalici olarak nasil kapatabilirim

Snapchat Silinen Hesap Tekrar Açılır mı?

Hesap silme aşamaları uygulandıktan sonra hesap silme işlemi tamamlanır. Snapchat hesabını silen kişiler, daha sonra hesaplarını tekrar açmak isteyebilirler fakat silinen hesabın tekrar gelmesi mümkün değildir. Hesap silme işlemi kalıcı bir durumdur ve hesabın silindikten sonra tekrar aktif hale gelmesi imkânsızdır. Hesabı daha sonradan tekrar kullanmak isteyen kişiler, hesaplarını silmek yerine geçici olarak dondurabilirler veya oturumu kapatabilirler. Tekrar kullanmak istediklerinde hesaplarını aktif hale getirebilir ve hesaplarını kullanabilirler.

Yeni Snapchat Hesabı Nasıl Açılır?

Snapchat hesabını kalıcı olarak silen veya daha önce hiç kullanmayan kişiler yeni bir hesap açmak istedikleri zaman ilk olarak telefonlarına Snapchat uygulamasını indirmelilerdir. İndirme işlemini telefonlarında bulunan indirme uygulamalarından yapabilirler. Snapchat uygulamasını indirdikten sonra uygulamada bulunan kayıt olma seçeneğine tıklayarak istenen bilgileri girmelilerdir. Bilgiler girildikten sonra bir hesap açılmış olur ve bu hesap için bir kullanıcı adı ve şifre belirlenir. Telefona gelen doğrulama koduyla hesap açılma işlemi tamamlanmış olur ve kişiler Snapchat kullanıcısı olurlar. Telefonda açılan hesaptan çıkış yapılmadığı sürece hesap açık şekilde duracaktır ve giriş yapmak için herhangi bir şey gerekmeyecektir. Bu şekilde istenildiği gibi paylaşımlar yapılabilir, fotoğraflar çekilebilir. Instagram’da Tanıyor Olabileceğiniz Kişiler Kısmını Kapatma konusunu merak ediyorsanız linke tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan