Snapchat Hesabı Nasıl Silinir

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir


Snapchat hesabı nasıl silinir? Snapchat hesap silme linki nedir ? gibi sorularınıza cevap bulmak için yazımızı takip edebilirsiniz.

Snapchat yayınlandıktan sonra kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören video ve resim paylaşım uygulamasıdır. Uygulamanın kullanımı artmasıyla beraber hesap kapatmaresimleri silme gibi sorular’da soruluyor haliyle. Resim paylaşım işlemi oldukça güvenli olmasına rağmen bazı durumlarda Screenshot gibi yöntemlerle resimler alınabilmektedir. Konunun özüne gelirsek, hesabınızı tamamen kapatmak için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

Şunu belirtmemiz gerek, hesabı silmek için link malesef yoktur. Aşağıdaki adımları takip ederek hesabınızı silebilirsiniz.

Öncelikle https://www.snapchat.com/ adresine giriş yapıyoruz.

Sayfanın hemen atında bulunan menülerden “Support” seçeneğine tıklıyoruz.

Snapchat hesabınıza giriş yapın ve ayarlar setting seçeneğine tıkladıktan sonra açılan sayfada” Learnin The Basics” seçeneğine tıklayın.

Account Settings” seçeneğine tıklayarak devam edin.

Açılan sayfada “Delete an accont” seçeneğine tıklıyoruz.

İşlemden sonra hesap şifrenizi girerek hesabın size ait olduğunu onaylayın. Şifreyi girdikten sonra hesabınızı kapatabilirsiniz. Hesabın tamamen kapatılması için 15 gün hesabınıza giriş yapmamalısınız. 15 gün sonra hesap tamamen kapatılacaktır. Bu süre içerisinde kapatmaktan vazgeçerseniz hesabınıza giriş yaparak işlemi iptal edebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan