Snapchat Gizli SS Nasıl Alınır?

Snapchat Gizli SS Nasıl Alınır?

Snapchat fotoğraf paylaşımı yapılan sosyal medya platformlarında en yüksek kullanıcı sayısına sahiptir. Bu nedenle gün içerisinde çok fazla fotoğraf akışı olmaktadır. Bu nedenle takip ettiğiniz kişilerin paylaştığı fotoğrafları almak isteyebilirsiniz. Fakat Snapchat uygulamsının en önemli özelliği bir paylaşımın ekran fotoğrafını aldığınızda karşı tarafa fotoğrafı aldığınıza dair bildirim gitmektedir. Bu makaleden snapchat gizli ss nasıl alınır? Sorusunun cevabını vereceğiz.

Snapchat Nasıl Ekran Fotoğrafı Alınır?

Normal bir şekilde telefonda ekran fotoğrafı almak için çoğu telefonda şu şekilde olmaktadır: Aynı anda hem ekran tuşuna (Home Tuşu) hem de ekranı kilitle tuşuna aynı anda basmanız gerekmektedir. Snapchat’te ekran fotoğrafı almanın birkaç yolu vardır. 

Öncelikle fotoğrafı bildirim gitmeden alabilmek için elinizde 2 adet telefon olmak zorundadır. Bir telefondan almak istediğiniz resmi diğerinden de kamerayı açarak resmin fotoğrafını direk çekebilirsiniz. Bu resimlerde görüntü kalitesi oldukça düşük olmaktadır. Çünkü bir telefonun ekranı başka bir telefonla çekerken ekran yansıma yapacaktır.

Snapchat’te Gizli olarak Ekran Fotoğrafı Almak Mümkün Mü?

Gizli olarak ekran fotoğrafı alabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak yapmanız gereken uygulamaya girmek ve almak istediğiniz fotoğrafı bir kez görüntülemek. Ardından uygulamayı tam olarak arka planda çalışır durumda bırakarak telefonunu uçak moduna almanız gerekmektedir. Telefonunuz uçak modundayken tekrar programa girerek fotoğrafın ekran görüntüsünü çekebilirsiniz. Uçak modunu kapatmadan Snapchat uygulamasını tamamen kapatmanız gerekmektedir. Ardından uçak modundan çıkabilirsiniz. Bu şekilde karşı tarafa bildirim gitmeden ekran fotoğrafını almış olacaksınız.

Kendi Fotoğraflarım Gizli Bir Biçimde Alınabilir Mi?

Ne yazık ki alınabilir. Aynı yöntemler size de uygulanabilir ve bu yöntemleri anlamanın bir yolu yoktur. Bunlar dışında gizli fotoğraf almak için birçok yöntem vardır fakat fotoğrafların görüntü kalitesi oldukça düşmektedir. Fakat hesabınız gizli hesapsa ve sadece sizin takip ettiğiniz kişiler hesabınızı görebiliyorsa sadece onlar paylaşımlarınızı görebilir ve alabilir. Sizin takibe izin vermediğiniz kişiler paylaşımlarınızı dahi göremez. Aynı şekilde siz de sadece takip ettiğiniz kişilerin fotoğraflarını alabilirsiniz. Takip etmediğiniz kişilerde gizli ekran fotoğrafı alma gibi bir durum olmamaktadır.

WhatsApp mesaj arşivi nereden bulunur? konusunu merak ediyorsanız linke tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan