Snapchat Filtreleri Gözükmüyor

Snapchat Filtreleri Gözükmüyor

Snapchat’te yüz filtreleri yaparak birbirinden değişik güzel fotoğraflar veya videolar çekebiliyoruz, aynı zamanda sadece tek kişi üzerinde değil 2 arkadaşınız ile birliktede yüz filtreleri yaparak bunları her gün neredeyse kullanıyoruz, ya paylaşıyoruz ya da telefonumuza kaydediyoruz. Ama bazen ise bu yüz filtrelerini telefonunuzda açamıyorsunuz, ve bunun neden olduğunu anlayamadınız. Şimdi sizlere Snapchat filtrelerinin neden gözükmediğini söyleyeceğiz, bakalım sorunu çözebilecek miyiz.

Snapchat’te istediğimiz filtre gözükmüyor derseniz bunun nedeni Snapchat’in o ay ki çıkarmış olduğu yeni filtrenin eklenmesiyle eski filtrenin yerinin değişmesi veya kaldırılmış olmasından kaynaklanabilir. Bu durumlarda yapabilecek hiçbir şey yoktur.

Snapchat Yüz Filtreleri Gözükmüyor

Snapchat’te hiçbir yüz filtresini göremiyorsanız bunun birden fazla nedeni mevcuttur, öncelikle telefonunuz android işletim sistemine sahip ise ilk olarak playstore’a giriş yaparak Snapchat uygulamasını güncelleyin, daha sonra ayarlar bölümünü açarak uygulamalar bölümünden Snapchat uygulamasına girerek ön belleği temizle tuşuna basın.

Bu işlemleri hallettikten sonra uygulamanızı tekrardan başlatın, ön kamerayı çevirin ve ekrana bakın, basılı tutun ve yüz filtrelerinin geldiğini görün. Eğer sorununuz devam ediyor ise bunun tek bir nedeni olacaktır. Telefonunuz Snapchat yüz filtrelerini desteklemiyor, bunun sebebi de telefonunuzun eski bir sürüm android telefon olmasından veya donanımsal olarak yeterli olmadığından kaynaklanabilir.

Eğer ki telefonunuz iOs işletim sistemine sahip bir Apple cihaz ise ve filtreler gözükmüyor ise aynı yukarıda bahsettiğimiz gibi Apple Store’a giriş yapın ve uygulamanızı güncelleyin, sorun uygulamayı güncelledikten sonra’da devam ediyor ise bu telefonunuzun desteklememesinden kaynaklanacaktır. Genellikle iPhone 6 ve üzerinde bu sorunu yaşamayacaksınızdır, daha eski bir iPhone’a sahipseniz bu sorunlar ile karşılaşmanız mümkün.

Siz konumuzdan ayrılmadan şu yazımızı’da incelersiniz diye düşünüyoruz: Snapchat Takipçi Hilesi

Umarım sizlere bu konuda yardımcı olmuşuzdur, eğer sorununuzun bunlardan kaynaklı olmadığını ve farklı bir şeyin tetiklediğini ama anlayamadığınızı düşünüyorsanız bize yorum kısmından detaylıca bilgi vererek ulaşabilirsiniz, size en kısa zamanda dönüş yapacağımızdan hiçbir şüphe sez etmeyin. Kalın sağlıcakla.

Yorum Yap
0 Yorum yapan