Snapchat Arama Geçmişi Silme

Snapchat Arama Geçmişi Silme

Yok artık daha neler demeden önce herkese merhaba, neden böyle giriş yaptık bizi takip eden kişiler az çok bilirler. Takip etmeyen kişiler ise bu olaydan hiçbir şey anlamadıkları gayet normal olmakla birlikte ne saçmalıyorlar diyerek siteden çıkmaya bile niyetlenmiş olabilirler, sizler için Snapchat’te arama geçmişi temizlemeyi göstereceğimiz konumuzu anlatmaya geçiyoruz.

Snapchat Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

Snapchat kullanıcıları bilirler ki arama çubuğunda birini bulabilmek için değişik karakterli kullanıcı adları arayabilirler veya bir arkadaşının kullanıcı adını yazar, ya bulur ya da bulamaz ama daha sonra o aratılan kelimeler Snapchat uygulaması bölümünde arama kısmında kalırlar ve insanlar burada aratılan kelimeleri daha sonra silmek isterler.

Silmelerin nedeni ise ya başka birisi o telefonu eline aldığında benim bunu aradığımı görmesin ya da bu kullanıcıyı ziyaret ettiğimi görmesinler gibi düşünceler olabilir. Veya gözüne hoş gelmez burası boş dursun ya ne bu doluluk karman karışık gibi nedenlerle de arama geçmişinin silmek isteyen kişiler karşımıza çıkıyor. Peki bu arama geçmişini temizlemek için ne yapmamız gerekiyor nasıl temizleyeceğiz gibi soruların cevabını aşağıdan vereceğiz.

Snapchat Arama Geçmişi Temizleme

  • Snapchat’te arattığınız kullanıcı ya da kelimeleri silmek için öncelikle uygulamayı açarak sol üstte bulunan “Snapchat ikonuna” tıklıyoruz. (1)
  • İkona tıkladıktan sonra ise gelen bölümden bu kez “ayarlar” ikonuna tıklamanız gerekiyor. (2)
  • Karşımıza gelen ayarlar ekranından en alta kadar iniyoruz ve “Önbelleği Temizle” seçeneğine tıklıyoruz. (3)
  • Çıkan alandan ise “Hepsini sil” seçeneğine tıklamak yeterli oluyor. (4)

Bu sayede Snapchat uygulamasında arama ekranında yer alan kalıntılı mesajlar silinmiş oluyor ve sizde bu sayede o görecek veya bu görecek endişesine kapılmadan rahat bir nefes alıyorsunuz.

Snapchat Arama Geçmişi Temizleme

Umarız bu konu sayesinde artık sizlerde arama geçmişi temizleme nasıl yapılır öğrenmiş oldunuz, peki bunu bilmeden arkadaşlarınızda varsa bizim linkimizi iletirseniz size minnettar oluruz, şimdi kalın sağlıcakla ama; Son sözümüz hep benzer yazımız oluyor nedir bugünkü benzer yazımız Snapchat Arkadaş Kasma Hilesi haydi doluşun.

Yorum Yap
0 Yorum yapan