Sahte Whatsapp Nasıl Kullanılır – Sahte Numara Alma

Sahte Whatsapp Nasıl Kullanılır – Sahte Numara Alma


Whatsapp kullanımı ülkemizde oldukça popüler. Durum böyle olunca Whatsapp hakkında kullanıcılardan birçok sorular almaktayız. Bunların içinde en çok sorulan sorular; Whatsapp sahte arama nasıl yapılır ? Sahte numara nasıl eklenir ? İstediğim bir numarayı Whatsapp’ta kullanabilir miyim ? Kısacası Sahte whatsapp hesabı açma ve sahte kullanım hakkında birçok sorular gelmekte. Bu sorulara cevap olacak bir yöntemi sizlerle paylaşacağız. %100 çalışan bu yöntem ile , istediğiniz bir numadan whatsapp hesabı açabilir , yurtdışına kayıtlı bir numara ile whatsapp hesabınızı kullanabilirsiniz.

Bu yöntemi kötü amaçlarla kullanmamanızı öneririz. İşlem için kullanacağımız uygulamamız Voxox isimli bir multiprotocol. İos ve android telefonlarda uygulamayı kullanabilirsiniz. Ücretsiz arama, mesajlaşma ,çeviri ve fax atma gibi birçok ekstra özelliği olan uygulama, yurtdışı numaralarından arkadaşlarınızı arama gibi özelliklerde sunuyor.

Uygulama kullanımı oldukça kolay ve güvenlidir. Adım adım nasıl kullanacağınızı anlatalım.

Sahte Whatsapp nasıl kullanılır ?

iPhone telefonlarda uygulamayı indirmek için:  http://itunes.apple.com/us/app/voxox-call-for-call-connect/id387656058

Android telefonlarda uygulamayı indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.telcentris.voxox

İlgili linklere tıklayarak uygulamayı telefonumuza ücretsiz olarak indiriyoruz.

Uygulamayı telefonumuza yükledikten sonra çalıştırıyoruz. “Sign me up” seçeneğine tıklayarak kayıt işlemlerine geçiyoruz.

 

Burada gerekli formu doldurarak kayıt işlemini tamamlıyoruz. Telefon numarası olarak gerçek numaranızı yazmanız gerekmektedir. Doğrulama için gerekli kodu uygulamaya girdikten sonra kayıt işlemini tamamlayıp uygulamayı çalıştırın.

 

More” seçeneğine tıklayarak Voxox tarafından bize sunulan numarayı görebiliriz. Dilerseniz bu numara ile arama ve Whatsapp kullanmaya başlayabilirsiniz. Numarayı değiştirmek için aşağıdaki aşamalara devam edin.

 

More / Settings seçeneklerine tıklayarak ayarlar’a giriş yapıyoruz.

 

Ayarlar’da “Caller ID” seçeneğine tıklayarak bu alana dilediğiniz kişinin numarasını yazabilirsiniz. Ülkemizdeki numaraları eklemek için, numaranın başına 90 eklemeyi unutmayın Örneğin: 9055555555 şeklinde istediğiniz numarayı ekleyebilirsiniz.

 

Whatsapp uygulamasında ayarlar/numaramı değiştir seçeneğine tıklayarak Voxox Caller ID yani numaranızı yazarak doğrulama aşamasına gelin. Doğrulama kodunu SMS olarak talep edin, genellikle sms gönderilerinde sorun olduğu için “Beni ara” seçeneğine tıklayarak’ta doğrulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Doğrulama işlemini tamamladıktan sonra belirlediğiniz numara ile Whatsapp kullanmaya başlayabilirsiniz. Üretsiz arama ve farklı numaralar ile arkadaşlarınızı aramak için uygulama için kredi alımı yapmanız gerekmektedir. Detaylar için uygulama sitesinde sunulan tarifeleri kontrol edebilirsiniz. İşlem hakkında soru ve sorunlar hakkında yorum gönderebilirsiniz.

Sahte Whatsapp kullanımı Ozengen.com

Yorum Yap
0 Yorum yapan