Saç rengi değiştirme programı android ve iPhone

Saç rengi değiştirme programı android ve iPhone


Telefonunuz’da kullanabileceğiniz, güzel bir saç rengi değiştirme uygulamasını sizlerle paylaşacağız. Bu yazı, herhangi bir reklam içermemektedir. Kullanıcılar, saç değiştirme programlarına çok fazla ihtiyaç duymaktadır. Telefonunuzun marketine girdiğiniz zaman, bu konuda binlerce uygulama ile karşılaşabilirsiniz fakat bu uygulamaların neredeyse tamamı çalışmıyor veya tam olarak amacına uygun değil.

Fabby Look, Saç Rengi Değiştirici ile hem canlı olarak saç renginizi değiştirebilir hemde fotoğraflar’ı uygulamaya göstererek, bu resimler üzerinde saç rengi değiştirebilirsiniz. Saç rengi değiştirme uygulamasında arayacağınız tüm özellikler mevcut diyebiliriz.

Uygulamada, mavi, mor, pembe, kızıl, platin ve diğer birçok rengi bulabilirsiniz. Telefon işletim sisteminize göre aşağıdaki linklerden uygulamayı indirin.

iPhone telefonlar’a indirmek için tıklayın

Android telefonlar’a indirmek için tıklayın

Uygulamayı telefonunuza yükleyip çalıştırın.

Kameranızı açtığınız zaman canlı olarak farklı renkleri saçınızda deneyebilirsiniz.

1. seçeneğe tıklayarak, daha önce çektirmiş olduğunuz bir resmi göstererek de bu resim üzerinde, saç rengi değiştirebilirsiniz.

Ayrıca, video desteği ile videolar üzerinde de saç rengi değiştirebilirsiniz. Play markette saç değiştirmek için kullanılabilecek bütün uygulamaları indirerek sizler için test ettik. Başarılı çalışan tek uygulama bu olduğu için diğerlerini yazıya ekleyemiyoruz.

Sizlerde kullandığınız uygulamaları bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan