Reynmen – Ela Şarkısı ile YouTube Türkiye Rekoru Kırmayı Hedefliyor!

Reynmen – Ela Şarkısı ile YouTube Türkiye Rekoru Kırmayı Hedefliyor!

Ünlü YouTuber Yusuf Akkaş yani Reynmen lakaflı fenomen 12 Temmuz 2019 tarihi itibariyle yeni çıkaracak şarkısı olan Ela isimli albümün lansmanı yapıldı ve Reynmen bu şarkının Derdim Olsun şarkısından daha fazla dinlenmesini düşünüyor olmalı ki yeni bir Türkiye Rekoru kıracağını dile getirmiş durumda.

Bir önceki şarkısı olan Reynmen – Derdim Olsun 24 saat içerisinde 6.3 milyon dinlenerek Türkiye Rekoruna imza atmıştı. Yusuf Akkaş Ela isimli yeni şarkısının ise 24 saat geçmeden 15 milyon dinlenmesini düşündüğünü belirtiyor ve yapmış olduğu bir açıklamasında: Ela isimli yeni şarkısının ilk gün 15 milyon dinlenmemesi halinde “Instagram hesabımı kapatırım” sözlerini dile getirmiş durumda.

10 Temmuz 2019 günü lansmanı yapılan yeni şarkı Ela için geceye Bilal Sonses, Zeynep Bastık, Canbey Wolker ve Eypio gibi farklı sanatçı ve ünlü isimlerinde katıldığı görülüyor. Ayrıca lansmanda annesi ve babasını da ağırlayan Reynmen renkli görüntülere’de yer vermiş durumda.

Renynmen Ela Şarkısı için Cem Yılmaz Sorusu

Lansman içerisinde muhaberilerden gelen bir soru üzerine Cem Yılmaz destek verir miydi? klibinize gelen soru üzerine neden destek vermek istesin cevabını verdi. Ayrıca televizyon ile sosyal medya ünlülerinin karıştırılmamasını da sözleri arasına ekledi.

10 Temmuz 2019 gününe ait çekilen görsellerden birkaçı ise şu şekilde;

Reynmen Ela şarkısını 12 Temmuz 2019 Cuma günü yayınlayacak ve bakalım nasıl bir ses getirecek hep birlikte göreceğiz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan