Radar Beep ile Trafik Radar’ı Nasıl Tespit Edilir

Radar Beep ile Trafik Radar’ı Nasıl Tespit Edilir


 

Gün içinde Trafikte veya şehirlerarası aktif araç kullanan kullanıcılardan Trafik radarı nasıl tespit edilir ? Telefonumla radar tespiti yapabilir miyim ? soruları almaktayız. Bugün sizlere tanıtacağımız uygulama ile, GPS navigasyon aracılığıyla radar noktalarını tespit edebilirsiniz. Ülkemizde radar cezalarının oldukça yüksek olduğunu düşünürsek , basit bir uygulama aracılığıyla oldukça yüksek tutarda cezalardan kurtulabilirsiniz.

Kullanacağımız uygulamanın adı Radar Beep. Uygulamayı, tüm özellikleri ile tamamen ücretsiz olarka kullanabilirsiniz. Radar tespiti için, GPS ve internet bağlantınızı kullanır.

Google Play aracılığıyla uygulamayı indirin.

Navigasyon için bluetooth üzerinde ayar noktalarının yer alması, Güvenilir uyarı mesajları, kullanıcıların bildirileri, sesli uyarılar gibi birçok özellikle tam olarak amacına hizmet ediyor. Son güncelleme ile birçok hata giderilmiş durumda.
Radar Beep‘i aktif olarak kullandığınız navigasyonunuz ile entegre bir şekilde kullanabilirsiniz. Türkçe dil desteği ile , ülkemizdeki kullanımı oldukça kolaylaştırmaktadır. Uygulama hakkında yorumlarınızı ve sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.
Uygulama Özellikleri;
– Radar algılama: araç dururken, hareket halindeyken, bölüm, trafik ışıkları, yoldaki tehlike uyarıları, kara noktalar ve polis kontrol noktaları.
– Araç kullanırken radarları algılamak için tüm GPS navigasyon araçları ile ortak çalışır.
– Radara olan kesin uzaklık ve aracınızın hızı.
– Daha büyük kolaylık için hızınıza göre ayarlanmış uyarı mesafesi.
– Radarın uzaklığı ile orantılı sesli uyarılar.
– Sizin kesin konumunuz ve radarın konumu ile harita görüntüsü.
– Detektörü çabucak açmak için parçacık.
– Bluetooth aracı çalıştırdığınızda otomatik olarak devreye girer.
– Sezgisel arayüz tasarımı.
– Farklı ülkelerde radar uyarıları.
Sesler: Almanca, Arapça, Katalanca, Çince, İspanyolca, Fransızca, İngilizce, İtalyanca, Japonca, Polonyaca, Portekizce, Rusça, Türkçe.
Diller: Almanca, Arapça, Katalanca, Çince, Korece, İspanyolca, Fransızca, Hintçe, İngilizce, İtalyanca, Japonca, Polonyaca, Portekizce, Romence, Rusça, Türkçe.

Yorum Yap
0 Yorum yapan