Pubg’de profil fotoğrafı koyma nasıl yapılır

Pubg’de profil fotoğrafı koyma nasıl yapılır


Pubg de profil fotoğrafı koyma ve değiştirme adımları ile ilgili, oyuncular çok fazla sorun yaşıyor. PUBG’de profil resminizi değiştirmek için kullanabileceğiniz bir yöntemi sizlerle paylaşacağız. Bu işlemi yapabilmek için Facebook hesabınızın olması gerekmektedir PUBG Mobile’de resim değiştirmek istediğiniz zaman oyuna Facebook hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Facebook hesabına giriş yaptıktan sonra, aşağıdaki adımları takip ederek profil resminizin görünmesini sağlayabilirsiniz.

  1. PUBG Mobile’a giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ilk bölüm içerisinde “ Facebook” ve “Guest” bölümlerini göreceksiniz.
  2. Profil resminizi değiştirmek istediğiniz zaman “Facebook” bölümünden oyuna giriş yapın.
  3. “Facebook” üzerinden giriş yaptıktan sonra oyunun hemen başlangıcında yer alan “Tamir” butonu bulunmaktadır. “Tamir “ butonuna bastıktan sonra karşınıza açılan menü içerisinden Facebook’a girerek kullanmak istediğiniz profil resminizi değiştirmeniz gerekmektedir. Burada bu işlemi yaptıktan sonra oyunun giriş sayfasından çıkış yapmanız gerekmektedir.
  4. Ardından PUBG Mobile’a yeniden giriş yaparak buradan da, Facebook seçeneğini seçerek oyuna giriş yapmanız gerekmektedir.
  5. Sonrasında ise değiştirmiş olduğunuz profil resminizin artık göründüğünü farkedebilirsiniz.

Alternatif olarak: PUBG Mobile oyununu açın ve sağ üst köşeye gidin, onlara adınızı ve simge kutunuzu ve bir simge kutusunu gösterebilirsiniz, mevcut resminiz gösterildi. simgeyi ve ardından kutuyu tıklayın. Yeni pencere açın, sonra BİLGİ simgesine tıklayın, ardından profil simgesine tıklayın, ardından resmi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu adımları takip ederek kolayca profil resminizi değiştirebilirsiniz. Pubg başlangıcına bağladığınız FB profil resminizi değiştirmeniz gerekir. O zaman otomatik olarak değişecektir. Facebook profil fotoğrafınızı değiştirmek istemiyorsanız ayarlarınıza gidin, çıkışa tıklayın.

Yorum Yap
0 Yorum yapan