Pondr Hesabı Nasıl Silinir

Pondr Hesabı Nasıl Silinir


Pondr hesabı nasıl silinir ? Nasıl iptal edilir ? Sorularınızın cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Hesabı silmek veya iptal etmek için yapmanız gereken işlem oldukça basittir. Öncelikle Pondr hakkında bilgi verelim.

Pondr’ın diğer sosyal ağlardan en belirgin farkı, fikir üretimi ile görsel içerik üretimini aynı bünyede buluşturarak kullanıcılar arasındaki etkileşimi en yüksek seviyeye çıkarması. Kullanıcılar, çektikleri ya da internetten aldıkları fotoğrafı Pondr’a yerleştiriyor ve altında duygu ikonları  ya da kendi sözcüklerini kullanarak iki seçenek oluşturuyorlar. Takipçileri ise bu iki seçenekten birini onaylayarak ve isterlerse yorum ekleyerek aynı içerikle ilgili kendi fikirlerini beyan ediyor. Pondr’da sosyal ağ kullanıcılarının çok sevdiği hashtag, geotag, mention özelliklerine ek olarak anında mesaj ve fotoğraf filtreleme fonksiyonları ile çok zengin bir etkileşim ve sosyalleşme ortamı sunuluyor. Kullanıcı sayısı olarak dünya çapında en popüler sosyal ağlar arasına girmeyi hedeflediklerini belirten Pondr’ın Kurucusu Aziz Akgül, şu açıklamayı yapıyor: “Pondr, aklınıza gelen bir fikri, üzerinde karar veremediğiniz ve arkadaşlarınızın görüşüne ihtiyaç duyduğunuz bir konuyu, fotoğraflar yardımıyla olabilecek en kısa ve yaratıcı şekilde tüm dünya ile paylaşmanızı sağlıyor.

Nasıl Silinir ?

Öncelikle aşağıdaki linke tıklayarak giriş yapıyoruz.

Hesap Silme

Linke giriş yaptıktan sonra aşağıdaki ekranla karşılaşacaksınız.

[email protected] adresine hesabınız hakkında bilgileri yazarak kapatmak istediğinizi belirten bir mail atıyorsunuz. Maili attıktan sonra kısa süre içerisinde hesabınız kapatılacaktır. Ayrıca Pondr hakkında birçok sorularınızın cevabını bu adrese mail atarak alabilirsiniz. Maillerinize çok kısa bir süre içerisinde destek ekipleri tarafından cevap verilecektir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan