“Pokemon GO Bot Hilesi” Aktif ve Sürekli Güncel

“Pokemon GO Bot Hilesi” Aktif ve Sürekli Güncel


Herkesin merakla beklediği Pokemon GO bot hilesi ile karşınızdayız. Hile kesinlikle çalışmaktadır ve sürekli güncel olarak sitemizden paylaşılacaktır. Bildiğiniz gibi şuan oyunda pek eğlenceli bir durum yoktur. Sürekli olarak pokemon avlayıp , pokestopları gezip, gym savaşları yaparak oyunu oynuyoruz ve bu bir süre sonra oldukça sıkıcı bir hal alıyor. Pokemon bot hilesi tüm bu işlemleri otomatik olarak yapıyor ve sizin hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmıyor. Bilgisayarınızda hileyi çalıştırıp, 1 gün içerisinde neredeyse 20 level atlayabilirsiniz. Eğer konum bilgilerini mantıklı olarak girerseniz herhangi bir banlanma riskide yoktur.  Pokemon GO botu , sizin belirlediğiniz ayarlar dahilinde her işlemi yapar. Dilediğiniz kadar poke topu ve item sahibi olabilirsiniz. Hilenin başlıca özellikleri:

 • Belirlenen kordinatlarda sizin yerinize dolaşarak hızlıca level atlamanıza yardımcı olur.
 • Belirlediğiniz pokemonların transferini otomatik olarak yapar.
 • Kordinatta bulunan tüm pokemonları avlar.www.ozengen.com
 • Avlamasını istediğiniz pokemon türlerini siz belirlersiniz.
 • Toplamasını istediğiniz itemleri belirleyebilirsiniz.
 • Pokemonları otomatik olarak geliştirir ( Evolve)
 • Bot sayesinde nadir bulunan pokemonları yakalayabilirsiniz.
 • Poketopu hilesi ile dilediğiniz kadar top sahibi olabilirsiniz.
 • İstediğiniz İtemlerinizi arttırabilirsiniz.

Bunlar, hile ile yapabileceğiniz başlıca işlemlerdir. Oyunda ihtiyacınız olan birçok işlemi tek bir tuşla yapabilirsiniz. Öncelikle hileyi indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

11.08.2016 yeniden güncellenmiştir.

Hile dosyalarını indirmek için; https://yadi.sk/d/wHfubkkku9Zau

Nasıl Kullanılır ?

Bot yazılımı 11.08 tarihinde güncellenerek yeni arayüze geçmiştir. Ayrıca türkçe olduğundan kullanımı daha da kolaylaşmıştır.

Dosyayı indirip arşivden çıkardıktan sonra “PokemonGo.RocketAPI.Console” tıklayarak hileyi çalıştırıyoruz. Önce siyah (msdos) ekranı , daha sonra hile açılacaktır.

Account Info; alanına kullanıcı adı ve şifremizi giriyoruz.

Location Setting sekmesinde “Set location” seçeneğine tıklayarak botun gezineceği lokasyonu belirliyoruz. Pokestop ve pokemonların yaygın olduğu alanları seçmeniz daha hızlı level atlamanızı sağlayacaktır. Örnek lokasyon bilgilerini paylaşalım.

 1. İstanbul Bağdat cad: 40.95344  – 29.09517
 2. Ortaköy, Beşiktaş: 41.0252  –  29.0138
 3. Kadıköy, Göztepe: 40.9689 – 29.05723
 4. Nişantaşı, Şişli : 41.0306  – 28.5929

Bildiğiniz gibi bu adreslerde pokestop ve pokemon sayısı oldukça fazladır. Bu kordinatlarda bir gün içerisinde inanılmaz hızlı level atlayabilirsiniz. Transfer edilmesini istediğiniz pokemonları , en az kaç CP pokemon yakalanmasını istiyorsanız bu değerleri ve item ayarlarını da kendinize göre düzenleyiniz.

Set Location seçeneğine tıkladıktan sonra açılan ekrana kordinatları girdikten sonra tekrar “Set location” seçeneğine tıklıyoruz.

Bütün işlemleri tamamladıktan sonra “Save Configuration” seçeneğine tıklayarak botu çalıştırıyoruz. Aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır ve bu ekranda yapılan işlemleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Botun arka planda çalışmaya devam etmesi için bu sayfaları kesinlikle kapatmayınız.

Açılan “Pokemon List” ekranından yakaladığınız pokemonları da görebilir , dilerseniz bu pokemonları manuel olarak geliştirebilir veya transfer edebilirsiniz. Ekranı yenilemek için “Reload” butonuna tıklayabilirsiniz.

Hesabınızın banlanmaması için botun gezinme alanını çok fazla yükseltmeyerek, sürekli aynı alanda gezinmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin kısa süre içinde hem kadıköy, hemde ortaköy’de botu çalıştırırsanız bu banlanmanıza neden olabilir. Hilenin soft banları aşma gibi bir özelliğide vardır. Hileyi kaynak göstermeden yayınlamayınız. Hile hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler için yorum gönderebilirsiniz.

Facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Yorum Yap
0 Yorum yapan