Periscope Yayınları Nasıl Kaydedilir

Periscope Yayınları Nasıl Kaydedilir


Periscope yayınlarını kaydetmeniz için en başarılı uygulamayı sizlerle paylaşacağız. Ekran kaydetme konusunda birçok uygulamayı daha önceki yazılarımızda sizlerle paylaşmıştık. Periscope yayınları kaydederken telefonunuzu kasmayan ve yayını donmadan izleyeceğiniz uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Az Screen Recorder tamamen ücretsiz olarak kullanılabilir. Cihazınız için root gerektirmez. Videoları HD kalitesinde çekebilirsiniz. Diğer video kaydetme yazılımlarına göre , video boyutları da oldukça düşük olarak kaydedilmektedir. Uygulamayı ücretsiz olarak indirmek için tıklayın.

AZ Screen Recorder – No Root

Android markete giriş yaparak , uygulamayı indirip yüklüyoruz.

Uygulamanın oldukça basit ve kullanışlı bir arayüzü var. Ekrandaki kaydetme simgesine tıklayarak kayıt alabilirsiniz. Programın başlıca özellikleri:

Magic düğmesi: Ekranda herhangi bir şey göstermeden Kaydınızı kontrol eden bir düğme. Böylece, video izleyiciler sadece sen ekran görüntüsünü istediğiniz ne olursa olsun uygulamanın, oyun veya üzerinde durulacak.

Ön kamera kaydedici: Eğer yüzünüzü ve herhangi bir boyut ve donukluk için ekranda herhangi bir pozisyona serbestçe sürüklenen ve özelleştirilebilir bir küçük bindirme penceresinde duyguları, kaydedebilirsiniz.

Geri sayım sayacı: Kayda başlamadan önce geri sayım sayacı ile hazırlık yapabilirsiniz.

Ekran Kontrol: Kayıt sırasında video üzerinde değişiklikler yapabilir, bazı önemli noktaları işaretleyebilirsiniz.

Video düzenleme: Video parçalarını kırpabilir, video üzerinde çeşitli değişiklikler yaparak videonuzu daha etkili hale getirebilirsiniz.

Uygulama tamamen ücretsizdir fakat ek özellikler ve farklı işlevler için uygulama içi satın alma özelliği sunmaktadır. Periscope videolarını kaydederken sorun yaşarsanız yorum atmanız halinde yardımcı olabiliriz. Kolay gelsin arkadaşlar.

Yorum Yap
0 Yorum yapan