Periscope Takipçi ve Kalp Hilesi Nasıl Yapılır

Periscope Takipçi ve Kalp Hilesi Nasıl Yapılır


Sosyal medya kullanımı günden güne farklılık gösteriyor. Twitter canlı yayın uygulaması Periscope ile yeni bir akım başlattı ve günden güne giderek büyüyor. Markalar, fanlar, kullanıcılar, şirketler tüm sosyal mecralarda olduğu gibi Periscope’ta da aktif olarak varlık gösteriyor. 2016’nın en büyük trendlerinden biri olacağını düşündüğümüz Periscope için kalp kasma, takipçi kasma, yayın hileleri gibi birçok hileyi sizlerle paylaşacağız.

Periscope hilemiz kullanıcı odaklı ve tamamen özgün olarak tarafınıza sunulmaktadır. Birçok sosyal medya platformunda olduğu gibi beğeni ve takip hilelerini sizlerden gelen geri bildirim ışığında update etmeye çalışıyoruz.

Bizimle iletişime geçmeden önce yayın yapma amacınız ve hile kullanma ihtiyacınızı gözden geçirmemiz gerekmektedir.

  • Neden Periscope kullanıyorsunuz ? Kullanıcı ,marka veya işletme bilgileri
  • Ne tür yayınlar yapıyorsunuz, kullanıcılara neler sunuyorsunuz.
  • Yayında kullandığınız malzemeler ve yayın içeriği.
  • Hangi hile yöntemini kullanmanız gerekiyor.
  • İzleyici kitleniz.
  • Yayın kalitenizi arttırma ve izleyicilerinizi koruma.
  • Periscope ipuçları ve püf noktalar.

Hile hakkında bilgi almak için mail adresimizden ([email protected]) iletişime geçebilirsiniz. Ozengen.com olarak sizler için faydalı hileleri paylaşmak istiyoruz. Bu sebeple yukarda bahsettiğimiz bilgileri detaylı olarak göndermenizi rica ediyoruz. İşlemleri yaparken hesabınızla ilgili herhangi bir bilgiye ihtiyaç duymuyoruz. Bu sebeple hesabınızda herhangi bir risk oluşmayacaktır. Piyasada gördüğünüz ve işe yaramayan hilelerle hiçbir bağlantısı yoktur ve sadece bizim kullanıcılarımıza özel olarak sunulmuştur.

Periscope takipçi hilesi sizlerden gelen istek üzerine sürekli güncellenmektedir. Kalp kasma, Takipçi kasma , yayın izlenme sayısı arttırma gibi birçok özellikle geliştirilmektedir. Formları kullanarak geri bildirim yapabilirsiniz. İletişim için [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Periscope hilesi nasıl alınır ?

Ozengen.com Periscope hileleri

Yorum Yap
0 Yorum yapan