Papara Davet Et 5TL Kazan Nasıl Yapılır?

Papara Davet Et 5TL Kazan Nasıl Yapılır?

Papara bir nevi Türkiye’de son bulan paypal’ın yerine gelen bir yöntem olmakta. Son zamanlarda hızlıca yayılan papara serüveni şimdide para dağıtarak kendinden oldukça fazla bahsediyor.

7 Gün boyunca ve 24 saat aktif şekilde eft olarak yapabileceğiniz bir hizmet olan papara’da üstelik komisyon ücretide yok! Hızlı ve anlaşılık bir şekilde işlemlerinizi kolaylıkla papara üzerinden yapabilirsiniz. Hemde güvenilir bir hizmet olan papara’yı kullanmaya başlamamış iseniz bekleyin, sizlere güzel bir haberimiz var!

Papara davet et 5tl kazan kampanyasında papara üyesi değilsiniz ve yeni kayıt olacaksınız, yapmanız gereken işlem oldukça basit öncelikle papara kullanan bir arkadaşınız var mı araştırın, eğer bir arkadaşınızı bulmuş iseniz ondan davet linki alın çünkü bu davet linki sayesinde arkadaşınıza sizin kayıt olmanız ile birlikte hesabına 5tl bedava para aktarılacaktır. Ayrıca arkadaşınıza 5tl aktarım ile sizin hesabınıza’da 1tl aktarım sağlanacaktır.

Papara Davet

Bu 1TL ile kendinize para kasacaksınız, 1 TL demek sizin bir kişiyi davet etmeniz demek, eğer o davet ettiğiniz kişide papara’ya üye olur ise bu sefer sizin hesabınıza 5 TL para yatacaktır. Bu serüven bu şekilde devam etmektedir.

Papara‘da yukarıda göstermiş olduğumuz yönteminde bir sınırı mevcuttur, hesap başı işlem sınırı 5 kişi davettir. 5 kişiden fazla davetlerinizde herhangi bir para sizin hesabınıza yansımamaktadır.

Papara’dan nasıl davet edeceğim derseniz yapacağınız işlem ilk olarak papara uygulamasını google play veya apple store üzerinden indirin, daha sonra açmış olduğunuz üyeliğe giriş yapın ve davet etmek istediğiniz kişiyi seçin. Davet isteğini kabul ettirin ve 5tl kazanın. Biriken paranız ile yeniden davet gönderin. Bu davetler sonucu hesabınıza para kasmaya devam edin.

Papara uygulaması sayesinde daha fazla para kazanma olanakları için sitemizi ve sosyal medya adreslerimizi takip etmeyi unutmayın.

Yorum Yap
0 Yorum yapan