Oyna Kazan joker nasıl kazanılır ?

Oyna Kazan joker nasıl kazanılır ?


Oyna Kazan, Onedio tarafından yayınlanan, gerçek para ödüllü ve canlı mobil bilgi yarışmasıdır. Sunuculuğunu İbrahim Selim yapmaktadır. Oyna Kazan yarışmasında para kazanmak için belirli bir soru sayısı yoktur. Belirlenen sayıda yarışmacı “Kazandıran Sorular’a” kaldığı zaman belirli miktarda para kazanıyor. Belirlenen büyük ödül, son 1 yarışmacı kalana kadar devam ederek, bu kişiye veriliyor.

Bugün, Oyna Kazan’a nasıl üye olunur ve Oyna Kazan’da joker nasıl kazanılır gibi sorulara cevap vereceğiz. Yarışmada 3 adet Joker bulunuyor:

  • Ekstra can jokeri
  • Çift cevap jokeri
  • Yanlış cevap eleme jokeri

Jokerlerinizi “Kazandıran Sorulara” kadar kullanmanız gerekiyor. Kazandıran sorularda joker kullanılamıyor.

Oyna Kazan’a nasıl üye olunur ?

Google Play veya Apple Store’a giriş yaparak “OYNA KAZAN” uygulamasını indirin.

Kayıt aşamasında telefon numamızı yazıyoruz.

Telefon numaranıza gönderilen 4 haneli SMS doğrulama kodunu, onay kodu alanına yazarak üye olabilirsiniz.

Oyna Kazan joker nasıl kazanılır ?

Yazının başında belirttiğimiz gibi bilgi yarışmasında 3 adet joker kullanabilirsiniz. Üye olan her kullanıcıya birer adet joker hediye edilmektedir.

Bunun haricinde joker kazanmak için iki farklı yöntem vardır. Birinci yöntem ücretli joker satın almak. “Joker satın al” seçeneğine dokunarak joker paketlerini görebilirsiniz. Her türden tek joker için 2,99 TL ya da 6 adet joker için 12,99 TL ödemeniz gerekiyor. Platformda şimdilik “2’li Full Joker Paketi” adlı bir paket de bulunuyor ve 6,99 karşılığında her jokerden ikişer adet almış oluyorsunuz.

Ücretsiz joker nasıl kazanılır ?

Eğer elinizde özel bir joker kodu varsa, Joker satın al seçeneğini hemen altında bulunan “Joker kodu gir” seçeneğine dokunarak kodu girebilirsiniz.

Yarışmada can kazanabilmek için üyelik kodunuzu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Üye olan her kullanıcıdan 1 adet can kazanabilirsiniz.

Oyna Kazan yarışması hakkında yorumlarınızı bizlere iletebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda oyuna eklenen özellikler hakkında yazımız güncellenecektir. İyi oyunlar!

Yorum Yap
0 Yorum yapan