Office 2016 Nasıl Kurulur

Office 2016 Nasıl Kurulur


Bildiğiniz gibi Microsoft Office önizleme sürümü kullanıma sunuldu. Yayınlanan önizleme sürümü türkçe olarak yayınlandığı için kullanımı ve kurulumu oldukça anlaşılır ve kolay. Office 2016‘nın birçok yeni özelliğini kullanmak için aşağıdaki linki kullanarak yazılımı indirebilirsiniz.

Teknik önizleme sürümünü, kurulumunu tamamdıktan sonra yazılımı çalıştırabilirsiniz. Yazılımı kurduktan sonra key olarak NKGG6-WBPCC-HXWMY-6DQGJ-CPQVG girmeniz gerekmektedir.

Yazılımın kurulumunu nasıl yapacağınızı yazımızı okuyarak yapabilirsiniz.

Öncelikle aşağıdaki linke tıklayarak ücretsiz olarak yazılımı indirin.

Yaklaşık 2 MB’lık bir dosya indireceksiniz. Dosyayı indirdikten sonra çift tıklayarak yükleme işlemini başlatabilirsiniz.

Kurulum hazırlanırken beklememiz gerekiyor.

Son olarak Office 2016 indirilerek kurulum tamamlanacaktır. internet bağlantınızın hızına bağlı olarak kurulum süresi değisecektir.

Kurulum tamamlandıktan sonra aramaya Word 2016 Preview ya da Exell 2016 Preview yazarak programlara ulaşabilirsiniz. Programı çalıştırdıktan sonra yukarda verdiğimiz keyi girmeniz gerekmektedir. Yeni sürümü kullanabilmek için , eğer varsa Office 2013 yazılımını kaldırmanız gerekiyor. Office 2016 önizleme sürümünün deneme süresi bittikten sonra Microsoft kullanıcılara iki yol sunuyor. Birinci henüz tam kapasiteyle çalışmayan deneme sürümde devam etmek. İkincisi ise Office 365 aboneliği veya orijinal ürün anahtarını satan alarak mevcut sürümü yükseltmek

Yorum Yap
0 Yorum yapan