Moto 360 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Moto 360 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır


Moto 360 saat Ekran Görüntüsü nasıl alınır ? resimli olarak anlatmaya çalışacağız. Google, Android Wear saat’i Moto 360, henüz ülkemizde satılmasada giyilebilir teknoloji alanında piyasadaki en iyi akıllı saatlerden biri. Şık görünümü , ürün çeşitliliği ve malzeme kalitesi ile piyasadaki birçok rakibinden daha iyi bir ürün. Akıllı saat sektöründe, Apple Watch ve Samsung Gear, kullanıcıları için ciddi hayal kırıklığı yaratıyor. Giyilebilir teknoloji meraklılarına Moto 360‘ı kesinlikle denemelerini öneriyoruz. 3,5 metreye kadar su geçirmeme özelliğine sahip saatte, kalp monitörü, adım sayar gibi birçok özellik mevcut. Sesli komutları kullanarak saatinizi telefonunuzla oldukça işlevsel olarak kullanabiliyorsunuz.

Moto 360 Motorola şık bir akıllı bir saat, cihaz 290 piksel 320 çözünürlükte için iyidir 1.56 inç dairesel bir ekrana sahip. Moto 360 512MB RAM belleği tarafından desteklenen bir TI OMAP 3 işlemciye sahip. Cihazın dahili depolama alanı 4GB.

Ülkemizde satışı başlamadığı için Moto 360 hakkında çok fazla döküman’a ulaşamıyoruz. Bugünden itibaren cihaz hakkında birçok merak edilen konulara cevap vermeye çalışacağız. Saat’te sağlıkla ilgili birçok uygulama olduğundan, bu bilgileri arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. Ekran görüntüsünü aldıktan sonra mail veya diğer uygulamalar aracılığıyla dilediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

Moto 360 ekran görüntüsü alma

Saatimizi gelişmiş bir şekilde yönetebilmek için “Android Wear” uygulamasını telefonumuza kuruyoruz. Uygulamayı saatimizle eşleştirdikten sonra sağ tarafda bulunan ayarlar simgesine tıklayarak “Giyilebilir cihaz ekran görüntüsünü al” seçeneğine tıklıyoruz.

Örnek olarak Google Keep’te bulunan notlarımı almaya çalışacağım.

Telefonunuzda ilgili seçeneğe tıkladıktan sonra “Ekran görüntüsü isteği giyilebilir aygıta gönderildi” seçeneği karşınıza çıkacak. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra ekran görüntüsüne ulaşabilirsiniz.

Ekran görüntüsünü paylaşmak istediğiniz uygulamayı seçerek, gönderim yapabilirsiniz. Diğer “Moto 360 saat” nasıl yapılır ? makaleleri için sitemizde arama yapabilirsiniz. Sorularınızı yorum olarak bizlere iletebilirsiniz arkadaşlar.

Yorum Yap
0 Yorum yapan