Macintosh Video Hazırlama Programı

Macintosh Video Hazırlama Programı


Macintosh işletim sistemi kullanıcıları için ; kullanımı oldukça kolay , pratik ve ücretsiz bir slayt hazırlama programını sizlerle tanıtacağız. Windows yazılımlar için oldukça fazla seçenek olmasına rağmen Mac sistemlerde böyle bir durum yoktur. Sitemizde daha önce slayt programları hakkında çok fazla makale ve paylaşım yapmıştık. Bugün sizlere tanıtacağımız yazılım RealTimes.

Mac bilgisayarlarda çeşitli videoları düzenlemek için yazılımı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Yazılımı video izleme programı olarak’ta kullanabilirsiniz.Video izlemenin yanında , video düzenleme ve video hikaye videoları oluşturma konusunda da oldukça başarılı.

 

Uygulamanın en dikkat çeken yanı, elinizde bulunan fotoğrafları kullanabilmesi ve bu fotoğraflardan video kolajları hazırlayabilmesi. Böylelikle bütün anılarınızı tek bir video haline getirerek kolaj şeklinde ama hikaye formatında dostlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Programın sunduğu bulut depolama alanı ile videoları arkadaşlarınızla paylaşmak oldukça kolay. Bildiğiniz gibi video dosya boyutları çok yüksek olduğu için arkadaşlarınızla paylaşmak oldukça zordur. Bu özellik ile sorun tamamen ortadan kalkmış oluyor. Bunun yanında bulabileceğiniz özellikler,  video dönüştürme, video kırpma ve CD yazdırma vb. Cd/ DVD yazma özelliğini kullanmak için premium yazılımı satın almanız gerektiğini belirtelim.

Kolay kullanım arayüzü ile en amatör bilgisayar kullanıcılar tarafından bile rahatlıkla kullanılabilir.  Yazılımı Mac OS X 10.7/Mac OS X 10.6/Mac OS X 10.8/Mac OS X 10.9 sistemlerde sorunsuz olarak çalıştırabilirsiniz. Program kullanımı hakkında sorunlarınızı bizlere iletebilirsiniz. Kolay gelsin arkadaşlar.

Aşağıdaki linke tıklayarak tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Virüs taraması yapılmıştır.

Yorum Yap
0 Yorum yapan