LG Telefonlarda Tema Nasıl İndirilir – Değiştirilir

LG Telefonlarda Tema Nasıl İndirilir – Değiştirilir


Merhaba arkadaşlar. LG telefon kullanıcıları olarak, “LG telefonlarda tema nasıl değiştirilir” “Tema nasıl indirilir” sorularına cevap vermeye çalışacağız. Ülkemizde satışları oldukça artan ve kullanıcıları memnun eden LG telefonlarda varsayılan olarak bir adet tema geliyor. Google Play veya farklı siteler aracılığıyla birçok tema edinebilirsiniz fakat bu temalar’a güvenmeyen ve LG’nin yayınladığı temaları kullanmak istiyorsanız , “LG SmartWorld” kullanarak tema edinebilirsiniz.

Binlerce orjinal temadan beğendiğiniz seçerek hemen indirebilirsiniz !

LG SmartWorld , sadece LG telefonlar için üretilmiş uygulama sağlayıcı bir markettir. Tıpkı Google Play’de olduğu gibi çeşitli uygulamarı arayarak, telefonunuza indirebilirsiniz. Telefonlarınız için oldukça zengin bir tema arşivi vardır. Tema indirmek için üyelik kaydı yapmanıza gerek yoktur. Üye olmadan dosya da indirebilirsiniz.

Tema listesi için Tıklayın

Tema nasıl indirilir ?

Ayarlar / Ekran / Ana Ekran yolunu takip ederek “Tema” seçeneğine tıklayın.

Varsayılan temanızın yanında bulunan Smartworld Download seçeneğine tıklayın.

SmartWorld ekranında temaların hepsi listelenecektir. Bu temalardan hoşunuza giden, indirmek istediğiniz temayı seçerek “İNDİR” butonuna tıklayın.

Tema otomatik olarak indirilmeye başlayacaktır. Uygulama biraz yavaş olduğu için 20 MB’lık bir temanın yüklenmesi ortalama 10-15 dk sürmektedir. Tema indirme işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak telefonunuza yüklecektir. LG v10 , G4, Leon, G3 , G flex, L80 , Fino, Bello ,Beat , G2 başlıca olmak üzere tüm android telefonlarda bu işlem ile tema indirip , yükleyebilirsiniz.

LG telefonlar hakkında merak ettiğiniz ve ulaşmak istediğiniz tüm bilgilere sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İşlem hakkında sorun yaşayan kullanıcılar yorum atarsa tekrar yardımcı olabiliriz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan