iPhone ve iPad için İlerlemeli Oyunlar

iPhone ve iPad için İlerlemeli Oyunlar


iPhone ve ipad kullanıcıları için en iyi ilerlemeli 3 oyunu sizlerle paylaşacağız. Mobil oyun dünyasına hergün bir yenisi daha ekleniyor ve bu oyunlar gerçekten de oldukça kaliteli ve sürükleyici olabiliyor. Oyun dünyasında birbirinden eğlenceli oyunlar tabiki fakat bunların en önemlileri platform oyunlar. Platform oyunlar, kullanıcının ekrandaki hareketli karakteri (kahramanı) çeşitli düzlemler (platformlar) arasında koşarak, zıplayarak veya tırmanarak ilerlettiği birnevi ilerleme oyunlarıdır.

Süpermario’dan bu yana ülkemizde en çok beğenilen ve en çok oynanan oyun türlerinden biridir. Şimdi karşınızda en iyi 3 platform oyunu.

1. The Cave

Platform oyunlarının başında The Cave geliyor. Oyuna başlangıçta kendine özgü özellikleri olan kişilerden oluşan bir grup topluyoruz. Birbirinden farklı yedi karakterden üçünü seçebilirsiniz. Oyunda sürekli karşınıza birbirinden farklı bulmacalar çıkıyor. Bu bulmacaları çözerek ilerlemeniz gerekiyor. Oyunda ilerlemek için grubunuzda bulunan karakterlerin farklı özelliklerinden faydalanmanız gerekmektedir.

Oldukça akıcı ve eğlenceli bir şekilde ilerleyen The Cave , platform oyun severler için çok iyi bir tercih olacaktır. Bu gizemli yolculuğa sizleri’de davet ediyoruz.

2.LIMBO

Sıradaki oyunumuz LIMBO. Bir film atmosferine sahip olan limbo ile farklı yapılar içerisinde ilerliyorsunuz. Oyunda herhangi bir hikaye ve konuşma yoktur. Oyun tamamen hayalgücünüze hitap ediyor. Kızkardeşine neler olduğunu öğrenmeye çalışan limbo’yu yöneterek, karşınıza çıkan bulmacaları çözerek eğlenceli bir dünyaya giriş yapabilirsiniz.

Platform oyunlar kategorisinde oldukça iyi bir yere sahip olan bu oyunu denemenizi tavsiye ederiz.

3.King of Thieves

King of Thieves, Pvp savaşlara katılabileceğiniz bir multiplayer oyundur.  Oyunda amacımız rakiplerimizin zindanlarına sızarak burada bulunan altın ve değerli eşyaları çalmak. Bunun yanında kendi zindanınızı da korumanız gerekiyor. Oyun bu yönü ile strateji sever oyunculara’da hitap ediyor.  Stratejimizi doğru bir şekilde oluşturarak uygulamaya geçmelisiniz.

Karakterinizi dilediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Birbirinden farklı karakterler ile kendinize özgü karakterinizi oluşturabilirsiniz. 80 farklı görev ile birbirinden farklı dünyalara yolculuğa çıkabilirsiniz.

Sürükleyici yapısı ile oyunseverleri oldukça memnun eden bu oyunu aşağıdaki linke tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan