iPhone rehberi sim karta nasıl aktarılır

iPhone rehberi sim karta nasıl aktarılır


iPhone telefonlarda, rehberinizi sim karta aktarmanıza yarayan, pratik bir uygulamayı sizlere tanıtacağız. Bu uygulama ile rehberinizi sim kartınıza kolayca aktarabilirsiniz. Rehberinizi sim karta aktardıktan sonra, farklı telefonlara takarak rehberinize erişebilirsiniz.

iPhone’da telefon rehberini yedeklemek veya telefonunuzu değiştirirken rehberinizi kaybetmemek için en kullanışlı yok rehberi sim karta aktarmaktır. işlemi, uygulama aracılığıyla yapacağımız için oldukça kolay kullanabilirsiniz. Kullanacağımız uygulamanın adı My Contacts Backup. Kullanımı tamamen ücretsizdir.

App Store’u kullanarak veya yandaki linke tıklayarak uygulamayı indirip telefonunuza kurunuz. My Contacts Backup inidrmek için tıklayın.

Rehber sim karta nasıl aktarılır ?

Uygulamayı çalışırın ve uygulamanın doğru bir şekilde çalışabilmesi için rehber iznini verin.

Uygulama ekranında rehberinizde kayıtlı olan toplam kişi sayısı görülecektir.

Backup seçeneğine dokunarak rehberinizi yedekleyin. Rehberinizi yedekledikten sonra dosyayı indirebilir veya e-mail adresinize gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz telefonda “Add all contacts” seçeneğine dokunarak rehberinizi yeni telefonunuza aktarabilirsiniz.

Sim kartınızdaki kişiler telefona nasıl aktarılır ?

Sim kartınızdaki kişileri rehberinize ektarmak için herhangi bir uygulama kullanmanıza gerek yoktur.

iPhone ayarlar’a giriş yapın.

Mail, Kişiler, Takvimler seçeneğine giriş yaparak “Simdeki kişileri aktar” seçeneğine dokunun.

Alternatif olarak daha iPhone rehberi nasıl yedeklenir ? isimli makalemizi inceleyerek, alternatif yedekleme yöntemlerini görebilirsiniz. iPhone telefonunuzdarehberi yedeklemenin 2 kolay metodunu bu resimli anlatımlarda görebilirsiniz. iPhone hakkında merak ettiğiniz tüm sorular için arama alanını kullanabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan