iPhone Mesaj Gönderimi Nasıl İptal Edilir

iPhone Mesaj Gönderimi Nasıl İptal Edilir


iPhone’da Whatsapp ,mesaj ve imessage özeliğini kullanarak göndermiş olduğunuz mesajları iptal etmek mümkün müdür ? Uçak modunu kullanarak bu işlemi yapmanız mümkün.

Mesaj servisi ile gönderdiğiniz mesajların karşı tarafa ulaşmasını engellemek için “uçak modu” özelliğini kullanacağız. Uçak modu mesajın ulaşmasını engeller. iPhone’da ulaşmayan mesajı silmemiz mümkün olduğu için bu mesajı silerek karşı tarafa gönderilmesini tamamen engelleyebiliriz.

Nasıl yapılır ?

1. Mesaj göndermek için kullanmak istediğiniz uygulamayı açın ve mesajınızı gönder botununa basın.

2. Gönder butonuna bastıktan hemen sonra hızlı erişim menüsü kullanarak ekranı yukarı doğru kaydırın ve telefonunuzun uçak modunu açın.

3. Uçak modunu açtıktan sonra sonra mesajınız gönderilmeyecektir ve hata verecektir. Mesaja tıklayıp mesajı iptal edebilir ve silebilirsiniz.

 

Bu basit işlemle mesajın gönderilmesi iptal edilmiş olur. Yapmanız gereken sadece hızlı bir şekilde uçak modunu açmaktır. Eğer hızlı olmazsanız mesajınız iletilebilir. Bu hile görüntüleri ile oldukça iyi çalışır ve SMS Metin mesajları ile ama biz iMessages (mavi balon ile olanlar) oldukça hızlı bir şekilde geçmesi eğilimi bulabilirsiniz. Hem de çok bağlantı ne kadar hızlı bağlıdır. Yanlış gönderilen mesajları bu şekilde iptal edebilirsiniz..

Yorum Yap
0 Yorum yapan