iPhone Ekran Videosu Nasıl Çekilir

iPhone Ekran Videosu Nasıl Çekilir


Tüm iPhone telefonlarda “ekran videosu çekme” işlemi için aşağıdaki uygulamayı indirip kullanabilirsiniz. İnternette bulunan birçook yöntem Jailbreak gerektirdiğinden kullanıcılar tarafından tercih edilmiyor. Shou yazılımını indirerek AirShou eklentisi ile kolaylıkla videolar çekebilir, bu videoları canlı olarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Uygulama tüm iOs sürümleri ile uyumludur. iPhone 5, iPhone 5s , iPhone 6 , iPhone 6s gibi tüm modellerde sorunsuz çalıştırabilirsiniz. Oyun kaydederken Ayarlar > Genel > Erişilebilirlik > Assistive Touch sekmesine gidin ve Assistive Touch özelliğini aktif hale getirmeniz gerekiyor. Uygulamanın çalışması için Ayarlar / Genel / Aygıt Yönetimi / SAN TI Information seçeneğini takip ederek uygulamaya güven dememiz gerekiyor.

iPhone telefonlar için uygulamayı yükledikten sonra #AirShou eklentisini de kurmanız gerekiyor.

Gerekli yüklemeleri yaptıktan sonra “Airsou” uygulamasına tıklayıp çalıştırın. Uygulamanın basit bir arayüzü var. Ekranda Record seçeneğine tıklayarak kaydı başlatabilir, Stop seçeneğine tıklayarak kaydı durdurabilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca Facebook veya Google hesabınızla da giriş yapabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan