İnternet Download Manager Nasıl Kullanılır

İnternet Download Manager Nasıl Kullanılır


Internet Download Manager, dosya indirme yöneticileri içinde en popüler yazılımlardan biridir. Firefox, Google Chrome, Opera ve Internet Explorer tarayıcılar ile uyumlu bir şekilde çalışan yazılım, internet üzerinden dosya, video veya mp3 indirmenizi kolaylaştıran ve kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen yazılım olmaktadır. İDM indirmiş olduğunuz dosyalarınızı, dosya türüne göre sınıflandırarak kullanım açısından da büyük kolaylık sağlamaktadır. Çok kullanışlı bir arayüze sahip olduğu için kullanıcılar için kullanımı oldukça kolaydır.

İDM , görev zamanlayıcı, virüs koruması, indirme kuyruğuna ekleme, HTTPS desteği, komut satırı parametreleri, sesler, ZIP önizleme, proxy sunucuları ve kotalı aşamalı özellikleri ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Kısacası bir dosya indirme programında aradığınız bütün özellikleri internet download manager’de bulabilirsiniz.

İnternetinizi oldukça tasarruflu bir şekilde kullandığı için dosya indirme sırasında internet’te hızlı bir şekilde dolaşabilirsiniz. Dosya indirme hızları internet hızınıza göre ve indirdiğiniz dosyanın boyutuna göre değişmektedir.

İnternet üzerinden sürekli video indiriyor ve arşiv yapmayı seviyorsanız, İDM bilgisayarınızda mutlaka bulunması gereken bir program. Özellikle Youtube gibi video paylaşım servislerinden videolarınızı kolaylıkla indirebilirsiniz.Program aracılığıyla, İndirdiğiniz dosyaların yarım kalması durumunda dosyalarınızı tekrar kaldığı yerden indirebiliyorsunuz. İnternet bağlantınızın kesildiği veya bilgisayarınızda oluşan sorunlardan dolayı dosyaları indiremediğiniz durumlarda gerçekten can kurtaran bir özelliktir.

Son olarak Türkçe kulllanımı , dosyaları indirmeden önce önizleme özelliği, gelişmiş virüs koruması ile kesinlikle kullanmanız gereken muhteşem bir indirme yazılımı. İDM tüm windows iletim sistemlerinde kullanabilirsiniz. Son güncelleme ile Windows 8 desteği de sunan yazılım , Windows 8 bilgisayarlarda da sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Programı ücretsiz olarak indirmek için hemen tıklayın. İDM, hakkında soru ve sorunlarınız için yorum atabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan