Instagram’da Kimse Beni Bulamasın

Instagram’da Kimse Beni Bulamasın

Merhaba instagram’ın gülleri, haftasonlarının heyecanı bizde de büyük oluyor. Arkadaşlarla buluşmadır, nereye gitsek düşüncesidir o dur budur derken genelde çok aktif geçer, bazı işçiler içinde tam tersidir. O kadar hafta çalıştıktan sonra haftasonları onlar için dinlenmelik gündür. O beş günün yorgunluğunu haftasonu atarlar, ee birde haftasonu sosyal medya ya resim atmanın tam günüdür çünkü en çok haftasonları bir yerlere gidilebilir.

Peki biri beni instagramdan veya google üzerinden aradığında profilim gözükmesin, kimse beni göremesin diyorsanız ne yapmanız gerektiğini size bu yazımızdan bildireceğiz;

Instagram Aramalarında Çıkmak İstemiyorum

Eğer instagram uygulamasının içerisinde yapılan aramalarda profilinizin çıkmamasını istiyorsanız yapmanız gereken şey profiline girerek “profilini düzenle” seçeneğine tıklayın. Açılan bölümden soyadınızı silin ve artık sizi arayan kullanıcılar isim soyisim diye arattıklarında bulamayacaklardır. Ancak kullanıcı adınızı bilen kişiler yine sizi bulacaklardır. Bunun için kullanıcı adınızıda değiştirebilirsiniz. 🙂

Instagram Profilim Google’da Çıkmasın

Eğer instagram profilinizin google arama motorlarında çıkmamasını istiyor iseniz, ilk önce profilinizi gizleyerek instagram uygulamasından gizlilik ayarlarına giriş yapın. Daha sonra o bölümden “arama motorlarına indexlenmesine izin ver” alanında yer alan tik işaretini kaldırıl, bu sayede profiliniz google ve google gibi (yandex vs.) arama motorlarında göz-kmeyecek ve sizi arayan insanlar bulamayacaklardır.

Bu konuyla alakalı herhangi bir sorun yaşarsanız bize aşağıda bulunan yorum kısmından sorununuzu sile getirebilirsiniz. Ayrıca benzer yazımız İnstagram Gizli Profil Yapma isimli yazımızıda inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan