İnstagram’a Giriş Yapamıyorum Çözüm Yöntemleri

İnstagram’a Giriş Yapamıyorum Çözüm Yöntemleri


İnstagram hesabıma giremiyorum” “İnstagram’a giriş yapamıyorum” vb. İnstagram giriş sorunları çözümlerini sunacağız. İnstagram’a giriş hakkında kullanıcılardan oldukça fazla sorular almaktayız. Giriş sorunları bazen, sunucu yoğunluğu veya genel teknik arızalardan kaynaklı olabilir fakat devamlılık gösteriyorsa , hesabınız veya cihazınız’dan kaynaklı olabilir.

Giriş sorunlarını birkaç farklı kategoride ele alabiliriz. Bağlantı hatası, sunucu sorunları, şifre sorunları, hesap hataları, hesap kapatılma, şifre çalınma başta olmak üzere birçok farklı nedeni olabilir. Öncelikle sorunumuzun kaynağını tespit etmemiz gerekiyor. Sorun kaynağını tespit ettikten sonra gerekli işlemleri yapabiliriz. Sunucu sorunlarında beklemekten başka bir çaremiz yoktur. Cihazınızla alakalı sorunları, bağlantı sorunlarını ve şifre sorunlarını instagram yardım sayfasını kullanarak çözebiliriz.

500 Internal Server Error hatası

Hata instagram sunucularının erişilemez durumda olduğu anlamına gelir. Genel bir sorun olduğundan bir süre bekleyip tekrar deneyebilirsiniz.

Bağlantı hataları

Bir hesap oluşturmaya veya hesabınıza giriş yapmaya çalışırken bu hatayı alırsanız ve internet bağlantınızın sabit olduğunu düşünüyorsanız, sorunu çözmek için Wi-Fi yönlendiricinizi sıfırlamanızı tavsiye ederiz. Telefonunuzda operatör üzerinden aldığınız hizmet varsa (ör: 3G veya EDGE), Wi-Fi’ı kapatmanızı ve hizmet sağlayıcınızın bağlantısını kullanarak bağlanmanızı tavsiye ederiz. Bu da sorunu çözmezse, lütfen telefonunuzun Ayarlar kısmını açın ve tarih ve saat otomatik ayarlarının açık olduğundan emin olun.

Şifrem çalındı veya şifremi unuttum hesabıma giriş yapamıyorum

Şifre sorunlarında hesaplar kesinlikle kurtarılabilmektedir.

İşlemi bizim yapmamız için kullanıcı adınızı bir kagıda yazıp resminizi çekin ve bize gönderin [email protected]

Yeni şifre talep şartlarına göre istenebilecek diğer bilgiler. Bazı durumlarda aşağıdaki gibi bir mail alırsınız ve bu maile istebilen bilgileri eksiksiz göndermeniz gerekmektedir.

Merhaba,
Size yardımcı olabilmemiz için bu hesabın size ait olduğunu doğrulamamız gerekmektedir. Aksi takdirde, doğru kişiye yardım edip etmediğimizden emin olamayız.
Lütfen bu e-postayı, aşağıdaki kodun el yazısıyla yazılmış bir kopyasını elinizde tutarken çekilmiş bir fotoğrafınızı ekleyerek yanıtlayın:

Örnek Görsel:

Formdaki bütün bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gerekiyor. Son olarak hesabınızın başkasının eline nasıl geçtiği hakkında detaylı bilgiler vermelisiniz.

Eğer mail adresine erişiminiz yoksa bunu da belirtin.

Formu doldurduktan sonra formun en altında bulunan bölümden İnstagram’da kullandığınız herhangi bir resmi filtresiz , efeksiz bir şekilde yükleyin.Formdaki bilgileri doğru bir şekilde verdiğiniz taktirde ,ilgili mail adresine şifrenizi sıfırlamak için gerekli bilgileri alacaksınız.

Talep formu için Tıklayın;

İnstagram Şifre Talep Formu

Bunlar haricinde hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız yorum atmanız durumunda yardımcı olabiliriz. Giriş sorunları için alternatif olarak İnstagram yardım merkezini kullanabilirsiniz. Bu alanda gerekli olan birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan