Instagram Yanlışlıkla Kalp Gönderme

Instagram Yanlışlıkla Kalp Gönderme

Instagram’da yanlışlıkla kalp gönderdim bunu nasıl silerim, kalp attım silemiyorum gibi gelen soruları nasıl çözebileceğinizi arıyorsunuz, bu makalemizde yanlışlıkla göndermiş olduğunuz kalp emojisini nasıl sileceğinizi anlatacağız.

Instagram’da yanlışlıkla gönderilen kalpler genellikle bir mesaj yazmak istediğinizde gönder butonuna yanlışlıkla 2 defa basmadan kaynaklanıyor, veya mesaj yazmak için alana tıklamak yerine kalbe tıklaya biliyorsunuz. Ayrıca benimde başıma gelen eski konuşmaları incelediğimde yanlışlıkla kalp gönderdiğim olmuştur, bu durumda yapılacaklar oldukça basit aslında, ancak karşı tarafın görmemesi sizin şansınıza kalmış bir şey diyebilirim.

Instagram’da göndermiş olduğunuz kalbi silmek için bir önceki makalemizde’de anlamış olduğumuz gibi (Instagram Gönderilen Mesajı Silme) gönderilen mesaj yani kalp emojisinin üzerine parmağınızı basılı tutun ve çıkan alandan mesajı sil seçeneğini seçin. Eğer karşı taraf bu konuşmaya girmemiş ve siz sildikten sonra girecekse bu kalp emojisini göremeyecektir. Ancak karşı tarafa kalp emojisi bildirim olarak gitmiş ise o bildirimi görünce sizin ona kalp attığınızı anlayacaktır. Bu durumda kalp attığınızı anlasa dahi siz onu silince bir yanlışlık olduğunu’da fark edecektir.

Eğer siz gerçekten kalp atmamak istediyseniz dediğimiz işlemi hemen saniyeler içinde yapmanız durumunda paçayı yırtarsınız. Eskiden mesaj gönderimi biraz daha uzun sürdüğünden direk interneti kapatarak mesajın gitmesini engelliyor ve siliyorduk, ama artık buna gerek kalmadan göndermiş olduğumuz mesajı’da karşı taraf görmeden silmemiz mümkün.

Bu konu hakkında kafanıza takılan bir soru işareti var ise bize yorum kısmından ulaşırsanız anında sizlere cevap vereceğimiz aklınızda bulunsun. 🙂 Aşağıdaki benzer yazılarda belki işinize yarar, bakmadan çıkmayalım…

Yorum Yap
0 Yorum yapan