Instagram Videoyu Tersten Oynatma

Instagram Videoyu Tersten Oynatma

Selamlar videocu ponçik dostlar, henüz daha yeni olarak instagram’ın resimleri gizleme özelliğinden bahsetmişken şimdide instagram videolarını tersten oynatma özelliğinden bahsedeceğiz.

İnstagram Snapchat’in özelliklerini çalmaktan bıkmıyor demeden geçemeyeceğiz, o bu şu derken Snapchat’ten çalınacak bir şey kalmamış durumda şuanda.

İnstagram’a yeni eklenen bir özellik olarak hikayem özelliğinde artık videonuzu tersten çekebilir ve bu şekilde paylaşabilirsiniz. Bu sayede sanki özel güçleriniz varmışçasına bir video ortaya çıkabilir ve izleyenler içinde keyif verici olabilir ancak video süresi 7 saniye olmasından dolayı elinizi çabuk tutmanız gerekmekte, iyi güzel hoş bu özelliği nasıl kullanırım diyorsanız onuda anlatalım hemen;

İnstagram hikayem özelliğindeki “REWIND” seçeneği sayesinde videolarınızı tersten oynatma özelliğini kullanabiliyorsunuz, bu özelliği hikaye paylaşma ekranındayken ekranı sol tarafa getirdiğinizde göreceksinizdir, tıkladığınızda ise video başlayacaktır.

İnstagram Video Ters Sarma

Video sonunda ise tam tersi bir görünüm ortaya çıkacaktır, ayrıca videonun illa 7 saniye olmasına gerek yok isterseniz 2. saniye’de bile durdurabilirsiniz.

Bu şekilde sizlerde güzel videolar çıkartarak, örnek vermek gerekirse “havuza atlamak” bunu tersten yapınca özel güç sayesinde geri çıkıyormuş hissi vermesi veya bir “içecek içerken” geri dolması da bir değişik sonuçlar çıkmasını sağlayabilir.

Deneyin ve güzel videolar ile karşılaşın, şimdi size iyi stalklamalar diliyoruz ve yukarıda belirttiğimiz resim gizleme özelliğini şu linkten inceleyebilirsiniz: İnstagram Arşiv Özelliği İle Resim Gizleme

Yorum Yap
0 Yorum yapan