Instagram Videomu Beğenen Kişileri Nasıl Görürüm?

Instagram Videomu Beğenen Kişileri Nasıl Görürüm?

Instagram’da paylaşmış olduğumuz videoyu kimler beğendi göremiyor musunuz, acaba bu videomu kimler izlemiş ama kimler beğenmemiş. Beğenen kişileri nasıl görebilirim gibi aklınıza gelecek sorunun cevabını bugün sizlere bu yazı aracılığı ile ileteceğiz. Instagram’a gelen 1 dakika şeklinde video paylaşma özelliği birçok sayfa için sevindirici bir haber oldu, ayrıca kişisel hesaplarda bundan memnun ve istedikleri paylaşımı 1 dakikaya sığdırıyorlar ve ne sıkıcı oluyor nede bunaltıcı, her şey 4 / 4 lük.

Instagram’da paylaştığımız videonun kimler tarafından beğenilmiş olduğunu göremiyor musunuz? Aslında bu işlemin oldukça basit bir yöntemi var. Hemen paylaşmış olduğumuz videoyu açıyoruz ve video altında yer alan “*** görüntüleme” bölümüne tıklıyoruz, zaten bu bölüme tıkladıktan sonra direk olarak sizin videonuzu beğenen kişilere ulaşmış oluyorsunuz.

Aşağıda yer alan örnekte’de görebileceğiniz üzere 4 milyon küsurat olan görüntülenme sayısına tıklıyoruz ve karşımıza 636 binlerde olan beğeni sayısı çıkmakta. Yani bu videomuzu 4 milyon kişi izlemiş olsa dahi bunların hepsi, hatta bir çoğu beğenmemiş ve beğeni sayımız 636 binlerde kalmış durumda.

Instagram Videomu Kim Beğenmiş

Instagram Videomu Görüntüleyenler

Pekala yukarıda videomuzu beğenen kişilerin sayısını ve kimler olduğunu üzerine tıklayarak görmüş olduk ama bu görüntüleyen kişiler kimler o zaman diyeceksiniz. Onun içinde sizlere daha önce bahsetmiş olduğumuzun yazı olan, Instagram Videomu Kimler İzledi başlıklı içeriğe göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Instagram videomu beğenenler isimli makalemiz ile alakalı aklınıza takılan soruları bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan