Instagram Videoları İleri / Geri Sarma

Instagram Videoları İleri / Geri Sarma

Instagram videolarında eksik olan bir şey gördünüz değil mi? YouTube’da olduğu gibi Instagram’da videoları ileri veya geriye sarma işleminin nasıl yapıldığını bilmiyor musunuz? Instagram video ileri sarma işlemi ile birlikte 1 dakikalık videoyu atlaya atlaya sonlarına doğru gelebilirsin, ayrıca kaçırdığınız bir yeri Instagram video geri sarma işlemi ile birlikte de o bölümü tekrar izleyebilir ve kaçırdığınız yeri görebilirsiniz. Instagram’da eskiden kısa videolar paylaşırsa da daha sonra gelen güncelleme sayesinde 1 dakikalık videolar paylaşılabilir ayrıca şu yazımızda inceleyerek 1 dakikadan fazla video onunla nasıl paylaşacağını görebilirsiniz: Instagram 1 Dakikadan Uzun Video Paylaşma

Instagram videolarında paylaşmış olduğunuz veya başka birinin paylaşmış olduğu bir videoyu başını değil de Sonunu merak ediyorsanız ileri sarma işlemini uygulamak çok istemişimdir, ya da o videoyu daha önceden izlemiş olabiliriz ve izlediğimiz bir bölümün direk karşımıza çıkmasını istiyor ve o bölüme direkt gelmek istiyorsak bu işlemi yaparak bu mümkün hale gelecektir. Peki Instagram’da videoları ileri veya geri sarma işlemi ile ilgili bir şey mümkün müdür gelin hep birlikte inceleyelim.

Instagram’da paylaşılmış bir videoyu izlerken başında çok sıkıcı geliyor olabilir Ve bu videoyu ileri sarmak istediğiniz illaki olmuştur, ancak bu işlerin nasıl yapıldığını bilmiyorsanız şimdi sizlere bunlarla ilgili bir açıklama yapacağız.

Instagram Videoları İleri Sarma

Instagram videolarını ileri sarma gibi bir işlem sadece iPhone 3D Touch desteği olan telefonlar ile birlikte mümkündür, bunun dışında herhangi bir işlem de şu anda Instagram videolarını ileri sarmak mümkün değildir. Eğer sizin de iPhone telefonunuz var ise bunu yapmak için video üzerindeyken ekranın sağ tarafına basılı tuttuğunuzda videoyu ileri doğru sarabilirsiniz.

Instagram Videoları Geri Sarma

Instagram videolarını ileri sarma hakkında yukarıda bilgilendirmiştik aynı şekilde yukarıda olduğu gibi bu sefer ekranın sol tarafına tıkladığımızda videoyu geri sarma işlemini uygulayabilirsiniz. Instagram videolarını çok geri sarmış iseniz tekrardan ekranın sağ tarafına basılı tutarak videoyu ileri sarabilirsiniz.

Instagram videoları ileri ve geri sarma ile alakalı bir güncelleme yaparak tüm telefonlar için bu desteği getirirse sizlere bu konu üzerinden ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden bildireceğiz, bunun için bizleri takip etmeyi unutmayın.

Yorum Yap
0 Yorum yapan