Instagram Video Duraklatma

Instagram Video Duraklatma

Instagram‘da video paylaşımlarını sizlerde izliyorsanız bu video paylaşımlarını bazı durumlarda duraklatmak istemişsinizdir. Instagram 2020 yılı itibariyle video duraklatma işlemi nasıl yapılır öğrenmek isteyen kullanıcılar’da sizler gibi bu yazımızı incelemeye başlamış olabilirler. Instagram’ın gelişmesi ve tasarımının değişmesiyle birlikte kullanıcı önerilerini göz önünde bulunduran Instagram ekibi bu sayede yenilikleri’de es geçmiyor gibi görünmekte.

Instagram videolarını sizlerde duraklatmak istiyorsanız bunun için şu anlık kullanabileceğiniz yöntemler aşağıda sizlere sunulmuştur, ancak ilerleyen zamanlarda bununla alakalı olarak Instagram video duraklatma özelliği hakkında yenilik çıkarsa sizlere sosyal medya hesabımız üzerinden ve internet adresimiz üzerinden bilgilendirme paylaşımı yapacağız.

Instagram Video Duraklatma Nasıl Yapılır?

Instagram video duraklatma ile sizlerde artık istediğiniz videoyu 1 dakika sonuna kadar izlemek yerine durdurarak birkaç saniye sonra tekrardan devam etmenizi sağlayacak güzel bir güncelleme hakkında bahsedeceğiz. Ocak 2020 tarihi itibariyle bu güncelleme hakkında hiçbir gelişme sunulmuş değildir ancak ilerleyen zamanlarda böyle bir güzel özelliğin geleceğini düşünüyoruz.

Instagram video duraklatma işlemi genellikle bir kişinin işi çıkmasıyla birkaç saniye sonra devam ettirebileceği ekrana dokunarak durdurma özelliğidir, aynı şekilde YouTube kullanıcıları bu özelliğin nasıl olduğunu bilirler, eğer bu özellik çıkar ise sizlere ilk bilgilendirmesini biz yapacağız.

Instagram videosunu duraklatmak için şu anlık yapabileceğiniz yöntem olarak, ekranı kitlemek veya telefon bildirim çubuğunu aşağıya çekmek şeklinde olabilir, ancak bu sistemde bazı telefonlarda işe yaramıyor ve tekrardan video bu şekilde kaldığı yerden devam etmek yerine başa dönerek tekrardan başlar hale geliyor.

Instagram Videosunu İleri veya Geri Nasıl Sararım?

Instagram videolarını duraklatmak yerine ileriye veya geriye sararak istediği ana geri getirmek isteyen kullanıcılar için bu işlemin nasıl yapacağını bilmiyorsanız aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak sizlerde bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu işlem sayesinde kaçırdığınız bir kareyi geri dönerek öğrenebilir veya video sizi sıkmış ise ilerleterek hemen istediğiniz zamana gidebilirsiniz.

Instagram videolarını ileriye ve geriye sarmak isteyen kullanıcılar buraya tıklayarak detayları görüntüleyebilirsiniz.

Instagram videolarını duraklatma ve ileri / geri sarma işlemleri hakkında sizin bilgileriniz var ise veya bu konu hakkında sorularınız varsa bizlere yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan