Instagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu

Instagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu

Instagram’da hesabınıza giriş yaparken üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası alıyorsunuz ve hesabınıza giriş yapamıyor musunuz? Ve sorununuzu çözmek için bu yazıya girip okumaya mı başladınız, hiç bir yere ayrılmayın şimdi sizlere sorunun çözümünü göstereceğiz.

Bu sorun genelde uygulama içerisinde oluşan bugtan kaynaklı bir problemdir ve bazı hesaplara hiçbir şey yapmasalar dahi başlarına gelebilmektedir. Bazı durumlarda ise bir kişi aşırı beğeni veya aşırı yorum yapmış ise bu sorun ile karşılaşabilmektedirler, bu sorunun çözümü ise oldukça basittir.

Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu Sorunu Çözüm

Instagram’da karşımıza çıkan bu sorun dahilinde telefonumuz ile hesabımıza ulaşamıyor isek bu sorunun çözümü için öncelikle bir bilgisayara ihtiyacımız var veya bu telefonunuzun internet uygulaması’da olabilir. (Örn. Chrome) Daha sonra internete instagram.com yazıyoruz ve Instagram hesabımıza buradan giriş yapıyoruz, göreceksiniz ki buradan girişte herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaksınız. Ama bu telefon uygulamasında maalesef ki mümkün olmuyor ve hata sürekli olarak karşımıza geliyor.

Instagram sitesine bilgisayarımız aracılığı ile girdiğimize göre şimdi yapmamız gereken işlem size biraz absürt gelebilir ancak bu sorundan kurtulmak istiyorsanız yapmanız gerekiyor. İlk olarak profilimize giriyoruz ve profil fotoğrafımızın yanında bulunan profili düzenle seçeneğine tıklıyoruz. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra ise aşağıya inerek sağ altta bulunan hesabımı geçici olarak kapat butonuna tıklayarak hesabımızı dondurmamız gerekiyor. Çıkan ekrandan ise ara veriyorum veya başka bir seçeneğe tıklayabilirsiniz.

Ama ben bir sorun ile karşılaştım sen hesabımı dondurtuyorsun diyebilirsiniz ama maalesef ki bu sorunun çözümü bu şekilde olmaktadır. Bunun için sorunu çözmek isteyen kişiler hesaplarını dondurmak zorundadır.

Hesaba Giriş

Hesabınızı dondurduktan sonra şimdi biraz beklememiz gerekiyor, bu işlem yaklaşık 4 saat sürebilir. Eğer aradan bu vakit geçmiş ise hesabınızı açmanızın vakti gelmiştir, elinize telefonunuzu alın ve hesabınıza kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapmayın deneyin, göreceksiniz ki üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası ile karşılaşmayacaksınızdır.

Eğer hala sorun devam ediyor ise bize yorum kısmından ulaşarak sorununuzu anlatabilir ve bizlerde sizlere yardımcı olabiliriz, şimdi bir önceki yazımıza gitmenin vakti değil mi? 🙂 İşte hemen burada: Instagram Videomu Beğenenler

Yorum Yap
0 Yorum yapan