Instagram Türk Takipçi Hilesi 2020

Instagram Türk Takipçi Hilesi 2020

Merhaba Instagram’ın takipçi arttırmak isteyen genç arkadaşları, Instagram’ın ne denli güçlü ve sürüdülebilirlik açısından sürekli olarak paylaşım içerisinde olduğunuzu biliyoruz, bu nedenle de olacaktır ki Instagram’da sürekli olarak takipçi sayısına veya beğeni sayısına bakıyorsunuzdur.

Benim takipçi sayım neden bu kadar az, veya ben neden bu kadar beğeni alamıyorum “şu çocuğa bak ne çok beğeni almış” gibi laflar kendi aranızda yapıyorsunuzdur veya içinizden düşündüğünüzde oluyordur. Bu gibi takıntılarda hemen sizde takipçi arttırma veya beğeni sayınızı yükseltmek amacıyla hileler bakıp onları uygulama yoluna koyuluyorsunuzdur.

Bu yazımızda’da sizlere Instagram’da türk takipçi hilesi nasıl yapılır anlatacağız, ancak anlatmadan önce bu konuyla ilgili hesap sorunlarınızdan “cevrik.com” sorumlu değildir. Haberiniz olsun. 🙂

Instagram Takipçi Hileleri

Öncelikle Instagram’da takipçi hilesi neden yapılmalı diyecek olursanız yukarıda’da belirttiğimiz husus gibi başkalarının hesaplarındaki kişi sayısı çok fazla olduğundan onları kıskanmak ya da benim neden o kadar olmasın düşüncesine girmek birinci neden olabilir, diğer bir neden ise bir gönderi paylaştığınızda veya bir dükkan açılışını Instagram hesabınızda paylaştığınızda bu gönderinin daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorsunuz ancak sizin takipçi sayınız 100 / 200 kişi ise bu pek fazla yere ulaşamayacağı anlamına gelmektedir, bu yüzden takipçi sayısını arttırarak bu gönderinin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilir ve dükkan açılışına daha fazla kişi gelmesini sağlayabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz nedenler bunların birkaçı buna benzer daha bir çok neden sıralanabilir.

Instagram Takipçi Hilesi 2020

Instagram’da takipçi hilesi yapmak istiyorsunuz ama nasıl yapılacağını bilmiyor musunuz? Şimdi sizlere takipçi hilesi yapabileceğiniz birkaç siteyi listeleyeceğiz ancak bu listelemiş olduğumuz siteler ile “cevrik.com” adresinin hiçbir bağlantısı olmadığını ve oluşacak herhangi bir sorunda sorumlu tutulmayacağını belirtmek isteriz, şimdi gelin Instagram’da takipçi hilesi sitelerine birlikte bakalım;

  • https://instagramtakipci.net/ – 2 Saatte 120 Takipçi – 250 Beğeni
  • http://instatakipmerkezi.com/ – 2 Saatte 250 Takipçi – 500 Beğeni
  • https://www.instaloji.com/ – 5 Saatte 1000 Takipçi – 1000 Beğeni
  • http://www.instabayim.com/  – 2 Saatte 50 Takipçi – 50 Beğeni
  • https://www.bayinsta.com/ – 2 Saatte 100 Takipçi – 100 Beğeni
  • https://www.instagramtakiphilesi.com/ – Belirsiz
  • https://www.panelinsta.com/ – 1 Saatte 50 Takipçi – 100 Beğeni
  • https://www.instafenomeni.net/ – Belirsiz
  • http://instagram.takipcisitelerin.com/ – Birden fazla diğer takipçi hilesi siteleri

Yukarıda yer alan sitelerin yanında belirtilen oranları kendileri belirlemişlerdir, ancak bu oranlar ne kadar doğru olduğu kesin olarak bilinemez, ve yukarıdaki siteleri kullanmak isteyen kişiler kendi güvenliğini göz önünde bulundurmalıdır.

Instagram Takipçi Hilesi Yapma

Instagram’da güvenilir bir yerden takipçi hilesi yaptığınızda herhangi bir sorun ile karşılaşıp karşılaşmayacağınız meçhuldür. Bu yüzden Instagram’da takipçi hilesi yapmadan önce siteyi inceleyerek yorumları vb. önerileri farklı siteler araçlarıyla’da alın. Yorumların kendileri tarafından’da yapılabileceğini unutmayın.

Instagram Takipçi Kasma

Bizim açımızdan en önemli şey güvenlik olması dolayısıyla hiç riske atmadan sizleri takipçi hilesi yaparak değilde doğal yöntemden takipçi kasmaya yönlendirmek isteriz bunun için En Güncel Instagram Takipçi Kasma Yöntemleri yazımızı inceleyerek Instagram’da doğal olarak takipçi kasabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan