Instagram Toplu Takip Bırakma

Instagram Toplu Takip Bırakma

Bilindiği üzere, son zamanların en popüler sosyal paylaşım platformlarından, İnstagram’da birçok popüler kullanıcı hesabı bulunuyor. Popüler kullanıcılarda bu kadar büyük kitleleri, ayırt etmede zorluk çekiyor. Hal böyle olunca da popüler İnstagram kullanıcıları bir genelleme yapıyor ve buna göre takipçilerini siliyor. Çok yoğun ve fazla bir kitlenin silinmesi, tek tek takipçilerden kaldırılması, çok uzun süreceği içinde, Popüler kullanıcılar buna bir çare arıyor.  İnstagram’da bunun farkına varıp, bir çözüm üretmiş. Bu çözümde, toplu takipçi silme seçeneği. İnstagram’ın çıkardığı bu seçenek, kullanıcıları sevindiriyor ve büyük uğraşlardan kaçındırıyor. Umuyoruz ki sizde yazımızı okumaya devam ederek, İnstagram’da toplu takipçi silmenin, ne kadar kolay bir işlem olduğunu benimseyeceksiniz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, popüler İnstagram kullanıcılar, takipçilerini silmek istediklerinde, çok uğraşlar veriyor. Bu durumun farkında olan, İnstagram’da bu soruna, toplu takipçi silme çözümünü buluyor. Eğer sizde İnstagram hesabınızdaki takipçilerinizi silmek istiyor ve bunu kolay bir şekilde yapmak istiyorsanız, İnstagram’da toplu takipçi silmenin nasıl olacağını merak ediyorsanız, doğru adrestesiniz. Öncelikle İnstagram’da toplu takipçi silmek için, Friend or Follow sitesini internetten bulup açmalısınız.

Ardından da İnstagram hesabınız ile siteye giriş yapmalısınız. Bu sitede gerekli işlemleri yapmanız için, Friend or Follow’un sizin takipçilerinizi listeleyebilmesi için, Friend or Follow’a bazı yetkiler tanımalısınız. Tek bir butona basarak, yetkileri verdikten sonra, sitenin kullanımına geçiş yapabilirsiniz. Siteye girdiğiniz zaman karşınıza sizin takip ettiğiniz, hesaplar çıkacaktır. Ama siz takip ettiklerinizi değil, takipçilerinizi silmek istediğiniz için, yukarıdaki bölümden, Fans kutucuğuna tıklayarak, sizi takip eden tüm kullanıcıları, rahatlıkla görebilirsiniz. İşte burada, ister tüm takipçilerinizi isterseniz de silmek istediğiniz takipçileri seçerek, tek bir kerede, toplu bir şekilde İnstagram’da ki takipçilerinizi silebilirsiniz. Friend or Follow sitesinin sadece İnstagram üzerine kurulu olmadığını belirtip, bazı sosyal paylaşım siteleri içinde aynı işlemlerin yapılabileceğinin altını çizelim. Sizde takipçilerinizi tek tek silmekten yoruluyorsanız ve bıkıyorsanız, Friend or Follow sitesi tam da sizin derdinize, derman. Siteye İnstagram hesabınız ile giriş yapıp ister takipçilerinizi isterseniz de takip ettiğiniz kullanıcıları, kolaylıkla toplu bir şekilde silebilirsiniz.

Instagram Başkasının Beğendiği Fotoğrafları Nasıl Görürüm? yazımızı inceleyerekte başkasının beğendiği fotoğrafları görebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan