Instagram Toplu Resim Silme

Instagram Toplu Resim Silme

Instagram da bazen hesaplarınızı sıfırlamak istersiniz ve hesaplarınıza baştan paylaşımda bulunmak istersiniz. Instagram da temiz bir sayfa açmak yani yeni kullanıcı veya hesap yerine tüm resimlerinizi silerek kendinize temiz bir arayüz inşa edebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Instagram’da Nasıl Toplu Resim Silinir? bundan bahsedeceğiz. Öncelikle Instagram Resim Gizleme & Geri Açma adlı eski yazımızdan da faydalanabilirsiniz.

Instagram’da Toplu Resim Nasıl Silinir?

Evet, bunun birçok yolu var ve size birkaç yolu anlatarak kıyak geçmiş olacağız. Instagram masaüstü için kullanımları kolaylaştırmak adına bazı masaüstü Instagram yazılımları yani programları bulunmaktadır. Bu programlar ister ücretli ister ücretsiz olarak erişebilmeniz mümkündür. İnstagram da en çok kullanılan program veya yazılım şu diye kesin bir bilgi vermek istemiyoruz. Çünkü güvenliğinizi riske atacak programlar da bulunmakta. Büyük indirme sitelerinden indirmeniz sizlere avantaj sunacaktır. Bu programlar ile hesabınıza girerek zamanlı paylaşımlar yapabilir ve hatta beğeni ve takipçi kasa bilirsiniz. Daha önceki yazılarımız da bunun hakkında da paylaşım yapmıştık. Instagram Takipçi Kasma Yöntemleri ne tıklayarak bu yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Instagram’da Toplu Resim Nasıl Silinir Mobil İçin?

Evet masaüstü kullanımı anlattık ancak bir de Mobil için yani cep telefonları için toplu silme programı nasıl olur ondan bahsedeceğiz. Aynı masaüstü gibi bununda yöntemi gerçekten çok kolay. Android kullanıyorsanız playstore veya Iphone kullanıyorsanız Appstore a girerek orada “Instagram Toplu Resim Silme Programı / Uygulaması” diye arattığınızda karşınıza birçok seçenek gelecektir.

Dikkat etmeniz gereken tek nokta program veya uygulamaların güvenilir olması bunun için de büyük sitelerden indirin ki kendinizi riske atmayın. Cevrik.com olarak sizlere program önermek isterdik ancak güvenliğinizin sorumluluğunu almak istemiyoruz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan