Instagram Toplu Mesaj Silme

Instagram Toplu Mesaj Silme

Instagram’da mesaj kutunuzu tamamen silmek ve hiçbir mesaj kalmayacak hale getirmek için toplu mesaj silmenin nasıl yapıldığını bulmak istiyorsunuz. Instagram’da toplu mesaj silebilmek için yapacağımız yöntemleri aşağıda bulabilirsiniz.

Instagram’da toplu mesaj silebilmemiz için yapabileceğiniz tek yöntem var ama bu işlemi manüel yapmak isterseniz Instagram uygulamasını açarak dm klasörü üzerinden konuşma içerisine girmeden hemen klasör içerisinde silmek istediğiniz konuşmayı iOS ile parmağınızı sola iterek yaparken bu işlemi android telefonlarda uzun süre üstüne basılı tutmanız gerekmektedir.

Bu işlemi tüm mesajlarınıza uygulayarak tamamlayabilirsiniz. ancak mesaj kutunuz bir hayli dolu ise bu işlemi yapabilmeniz oldukça zaman alacaktır.

Instagram Mesaj Kutusu Boşaltma

Instagram mesaj kutusunu tamamen boşaltabilmek için android veya apple store uygulamasına “Instagram all delete message” yazın ve çıkan en üstteki uygulamayı indirin. (Uygulama kullanımınız ile oluşabilecek hiçbir sorunla alakalı sitemiz sorumlu tutulamaz.) Daha sonra uygulama içerisinde Instagram hesabınızı açın ve tüm mesajlarımı temizle deyin, gelen uyarıya evet dedikten sonra işleminiz tamamlanacaktır.

Instagram Mesaj Kutusu Temizleme

Mesaj kutusunu tamamen temizledikten sonra bu işlemi geri alma gibi bir seçeneğiniz bulunmamaktadır, bu yüzden herhangi bir işleminiz de mesajınız silinecek ve bir daha görünmeyecektir, işlem sonrasında bu tarz geri alma gibi sorular sormamaya özen gösterirseniz seviniriz. 🙂

Ayrıca Instagram’ın henüz yeni olan (2 Ekim 2017) özelliği Instagram Hikayeme Anket Ekleme yazısından inceleyebilir ve hikayenize anket eklemeyi öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan