İnstagram Telefon Numarası Bulma

İnstagram Telefon Numarası Bulma

İnstagram telefon numarası bulma, bildiğiniz üzere Instagram şu sıralar kendine güncelleme yaparak bot hesapların kapatılmasını sağlamayı amaçlamakta, bu bot hesaplardan gelen beğenileri ve yorumları engellemeyi amaçlayan sosyal medya ağı bu çalışmalarına başlamış gibi görünüyor. Gün içerisinde gelen bir çok şikayet ile birlikte “hesabım durduk yere kapatıldı” gibi sorunlara Instagram ekibinden yanıt çokta gecikmedi. Bu hatamızın farkındayız ve en kısa süresinde çözeceğiz diyen Instagram ekibi son hız çalışmalarına devam ediyor.

Bu makalemizde bizlere çokça sık sorulan bir soruyu cevaplayacağız, abi ben bir profildeki kişinin telefon numarasını nasıl bulurum, bana yardımcı olun gibi sorular ile çokça karşılaştık ve sizlere cevap olacak nitelikte bir yazı hazırladık, aşağıdan inceleyebilirsiniz:

İnstagram Telefon Numarasını Bulma Nasıl Yapılır?

Instagram telefon numarası bulma 2020 yılında nasıl yapılır öğrenmek için bir arkadaşınız veya tanımadığınız bir kişinin telefonunu bulmak istediğiniz olabilir, gerçi tanımadığım kişiyi kim ne yapsın diyebiliriz. Ancak bir kızın veya bir erkeğin telefon numarasını almak ve onun ile WhatsApp üzerinden konuşmak isteyenlerimiz illaki olmuştur. Abi kıza dm attım numarasını vermedi, ama ben inat ettim o numarayı bulacağım nasıl yapabilirim bana bir yardım et lütfen diyerek bu konuya ulaştığınızı düşünüyorum, konuya ulaştınız ve başladınız okumaya. Lan nasıl bulacağım söylesene diyorsunuz biliyorum ancak bu telefon numarası bulma olayı sandığınız kadar da kolay değil, nasıl bulabileceğinizi gelin şöyle açıklayalım;

Instagram Telefon Numarası Öğrenme 2020

Instagram gizlilik ayarları çok hassas bir kategoridir, bu yüzden ben bir kişinin telefon numarasını öğrenebilirim. O kadar da zor iş değildir aslında diyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü bir kişinin telefon numarasını hile yapmadan veya hesabını elinize geçirmeden başaramazsınız. Bunun için eğer bir profilin telefon numarasını öğrenmek istiyorsanız ya o kişinin telefonunu elinize geçirip ayarlara girerek kendiniz öğreneceksiniz, ya da bir uygulama / internet sitesi kurarak sahte bir hilecilik yöntemi ile hesap bilgilerini çalacaksınız.

Bizim bu konudaki amacımız siz gidin, çabuk telefonu çalın ya da gelin şunu yapın diye söylüyoruz ama asla bu gibi durumları biz kendimiz uygulamıyor ve sizlere’de tavsiye etmiyoruz. Bu tür olaylarda eğer yanlış kişiye çattıysanız konu büyüyebilir ve hukuki işlemler yapılabilir.

Çıkmadan önce Instagram Engellediğim Kişinin Engelini Kaldıramıyorum yazımızı inceleyerek sorununuzu çözebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan