İnstagram Tam Ekran Fotoğraf Nasıl Paylaşılır

İnstagram Tam Ekran Fotoğraf Nasıl Paylaşılır


Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması instagram’da daha farklı ve güzel resimler paylaşmak için birbirinden farklı uygulamalar yayınlanmakta. İnstagram’da kullanıcıların en çok şikayet ettiği konulardan biri de tam ekran fotoğraf paylaşma sorunu. Bugün sizlere tanıtacağımız uygulama ile instagramda fotoğraflarınızı tam ekran olarak paylaşabilir, aynı zamanda birbirinden farklı arkaplan ve efekleri kullanarak çok güzel resimler yayınlayabilirsiniz.

Kullanacağımız uygulamanın adı “No Crop Pic” Uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Öncelikle indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

 

Uygulama ile yapacağınız işlemler anlatmakla bitmez. İnstagram’da yapamadığınız ve dilediğiniz gibi değiştiremediğiniz fotoğraflarınızı bu uygulama ile kolaylıkla değiştirebilirsiniz. No Crop pic Google Playde oldukça fazla indirme sayısına ulaşmış durumda. Uygulama özelliklerine aşağıdan gözatabilirsiniz.

Uygulama özellikleri
– Instagram gönderi tam boyutlu fotoğraf yayınlama.
– Döndür, çevirme ve fotoğrafları yeniden boyutlandırmak.
– Şablon ekleyin ve kendi kolaj işlevi yapmak.
– 200+ ücretsiz arka plan seçeneği.
– Arka plan olarak albüm fotoğrafları seçin.
– 30 farklı efek ile fotoğraflarınıza farklı bir tat katın.
– Farklı yazı tipleriyle metin ekleme ve metin yeniden boyutlandırmak.
– 400 + ücretsiz çıkartmalar fotoğrafınızı kişiselleştirmek için
– Sosyal medya’da fotoğraflarınızı hemen paylaşabilirsiniz. Instagram, Facebook, Twitter, Google+

Google Play’de oldukça fazla beğeniye sahip olan bu uygulama gerçekten çok hosunuza gidecek. Uygulama hakkında sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan