instagram Takipçi Siteleri

instagram Takipçi Siteleri


İnstagram, bildiğiniz gibi ülkemizde büyük kullanıcı sayısına sahip. Ülkemizde sosyal medya platformları ilgi çekmeye başladığı anda yüksek takipler , yüksek beğeniler popüler bir hale geliyor. Kullandığımız platform için aradığımız neredeyse ilk araştırdığımız konu takipçi arttırmaktır. Günümüzün her anında kullandığımız resim paylaşım servisi instagram içinde piyasada birçok ücretli ve ücretsiz takipçi siteleri bulunmaktadır.

Bu konuda birçok site olmasına rağmen güvenilir sitelerin sayısı çok sayılı durumda. Birçok site sahte kullanıcılar , yabancı kullanıcılar gibi yöntemler kullanmaktadır. Özellikle hesap bilgilerinizi ve şifrenizi talep eden sistemlerden kesinlikle uzak durmalısınız.

Virüslerle boğuşmamak ve güvenilir bir takip sitesi için en önemli kriterlerden biri hesabınızla alakalı herhangi bir talebi olmamasıdır. Fenomen olmak isterken tanımadığınız kişileri takip eden , başkaları tarafından hesabı yönetilen bir kullanıcı olabilirsiniz. Birçok takipçi arttırmak isteyen kullanıcıların hesabını çalan korsanlar bu tarz yöntemleri aynı şekilde takipçi arttırmak isteyen kullanıcılar üzerinde kullanarak hesap ağlarını genişletmektedir. İnstagram takipçi siteleri ararken , arama sonuçlarında o kadar enteresan sitelerle karşılaştık ki bu yazıyı sizlerle paylaşmaya karar verdik. İşte virüs taramalarından geçirilmiş ve yöntemlerinde herhangi bir illegal uygulama bulunmayan en başarılı instagram takipçi siteleri.

http://www.instagramtakipcisatinalin.com/

https://instagramtakipciarttirin.com/

http://instagramtakipcisatinal.in/

http://www.instakral.com/

http://instator.com/

http://www.takipcisatinalin.com/

http://crovu.com/

Sitelerin hepsi ücretli satış yapmaktadır. Bu alanda en başarılı siteler ücretli tabiki. Ücretsiz siteler için yaptığımız araştırmaların hepsinde mutlaka virüs ve zararlı uygulamalar ile karşılaştık. Bu tarz siteleri kesinlikle önermiyoruz. Yukarıda bahsettiğimiz sitelerde herhangi bir sorun yaşarsanız , ödemeler ve ücretlendirme konusunda sorunlarınızı bizlere bildirirseniz listeden kaldırabiliriz. Sizlerde bu konuda başarılı bulduğunuz siteleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan