Instagram Takip Etmeyenleri Bulma

Instagram Takip Etmeyenleri Bulma

Son zamanlarım, popüler sosyal medya paylaşım platformlarından olan İnstagram‘da bildiğiniz üzere, takipçi sayısı arttırmak için GT denilen geri takip sistemi, kullanıcılar tarafından sevilerek kullanılıyor. Hal böyle olunca da takip ettiğiniz kişiler artıyor. Ve bazı kişiler siz onları takip etseniz bile, onlar sizi takipten vazgeçiyorlar. Hal böyle olunca da GT sistemini kullanan İnstagram kullanıcıları, takip ettikleri kişiler tarafından takip edilemeyince, o kişileri takipten kaldırmak istiyor. Ancak bir çok takip ettiği kişi bulunan İnstagram hesaplarında bu kişileri tespit etmek, gerçekten zor bir hal alıyor. Sizde buna bir dur demek için, yazımızın devamını okuyarak ve görsel materyallerden faydalanarak bu durumu nasıl çözebileceğinizi benimseyebilirsiniz.

Öncelikle sizi takip etmeyenleri bulmak için, Unfollowgram web sitesini kullana-  bileceğinizin altını çizelim. Aşağıda da görüldüğü gibi Unfollowgram bizlere bizim takip edip, bizi takip etmeyen kişileri gösteriyor.

instagram beni takip etmeyenler

Bu web programına, İnstagram hesabınız ile giriş yapmalısınız. Ardından sizin takip ettiğiniz, ama sizi takip etmeyen kişiler gözükecektir. Bu şekilde sizi takip etmeyen kişileri toplu bir şekilde tespit edebilir ve takibi bırakabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi bu işlemi az çok bilgisayardan anlayan herkes yapabilir. Aslında bu web programı çok güzel bir program. Neden diye sorarsanız, tamamen GT için yaratılmış sanki. Geri takip sisteminde sizi takip etmeyenleri buradan rahatlıkla bulabilir ve takibi bırakabilirsiniz. Bu yüzden iyi bir şey. Ama GT sistemini birçok kişi kullanmıyor. Bunun sebebi ise, tanımadığınız kişileri takip etmek zorunda kalmanız. GT sisteminin kötü yanlarından biride işte tam olarak bu. Tüm İnstagram kullanıcıları için demiyorum. Ama yinede GT  sistemini kullanmak istiyorsanız, sistemi yapacağınız kişileri üşenmeden mutlaka biraz araştırın. Sonuç itibariyle yukarıda da gördüğünüz üzere çok kolay bir şekilde sizi takip etmeyenleri toplu bir şekilde gördük. Bunları isterseniz tek tek profillere bakarak da yapabilirsiniz. Her türlü bize yararı olan, bu Unfollowgram programı GT sistemini kullananlar için mucizevi bir formül. Umarız bu programı kullanmak zorunda kalmazsınız. GT sistemi de kullansanız, kimse sizi takipten bırakmaz ve takipçi sayınız yüksek kalır.

Ayrıca takip ettiklerim sürekli artıyor diyorsanız: İnstagram’da Takip Ettiklerim Sürekli Artıyor (Çözümü) yazımızı inceleyerek sorunu çözebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan