Sosyal Medya,

Instagram Stalk Nasıl Yapılır?

PaylaşTweetle

İçindekiler

  • 1 Instagram Uygulamasında Stalk Yapmak

    • 1.1 Instagram Stalk

      • 1.1.1 Sosyal Medya Uygulaması Instagram

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

Instagram Uygulamasında Stalk Yapmak

Günümüzde sosyal medyanın çok sayıda kişi tarafından tercih edildiğini söylemek mümkündür. Yeni çıkan telefon modelleri, bilgisayarlar ve tabletler firmalar tarafından piyasaya sürülürken bir yandan da internet aracılığıyla erişilebilen sosyal medya platformlarına güncellemeler ile yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Instagram’da hem fotoğraf hem de video paylaşım uygulaması olarak bilinmektedir. Instagram’da kullanıcılar merak ettikleri sayfaları takip etmektedir ki Instagram stalk kavramı da bu noktada karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca Instagram’a son eklenen hikayeler özelliği ile birlikte 24 saat sonra kaybolan fotoğraf/videolar kullanıcılar tarafından takipçileriyle paylaşılabilmektedir.

Instagram Stalk

Instagram’da kişisel hesapların yanı sıra firmaların sayfaları ve sanatçıların hesapları olmak üzere çeşitli hesaplar yer almaktadır. Kişiler arkadaşlarını takip etmekte, aynı zamanda futbol kulüplerinin, dünyaca tanınan markaların hesaplarını da inceleyebilmektedir. Merak edilen bir kişinin hesabını incelemek bir anlamda Instagram stalk şeklinde değerlendirilebilmektedir. Bugünün koşullarında sosyal medya uygulamaları popüler bir hale gelmiş durumdadır ve insanlarda birilerini bu uygulamalar üzerinden takip etmekte, onlar hakkında bilgi sahibi olmaktadır. Instagram stalk ile kişinin hesabı açıksa paylaşmış olduğu fotoğraf ve videolar görüntülenmektedir. Bazense tanımadığımız insanların profillerini ziyaret ederek onların paylaşmış olduğu son gönderilere göz gezdirebiliyoruz. Instagram stalk yaparken arama bölümünde bulunan arama geçmişinizi silebilirsiniz.

Sosyal Medya Uygulaması Instagram

Instagram ile birlikte bireylerin kullandığı popüler uygulamalar arasında Facebook ve Twitter’da bulunmaktadır. Instagram ve Facebook’ta benzer bir özellik yer almaktadır ki o da hikayeler bölümüdür. Instagram’da farklı hesaplar mevcuttur ve bazen kullanıcılar merak ettikleri hesapları ziyaret ederek paylaşımları incelemektedir.

Instagramda aynı hesaba bakmaya devam ediyorsanız gizle tuşunu kullanabilirsiniz. Bunun için önce arama kısmına sonrada arama çubuğuna tıklayın. Gizlemek istediğiniz önerilen hesaba uzun basın. Son olarak da gizle tuşuna basın.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Tolga Zengin Instagram Hesabından Yürekleri Burkan Paylaşımı

Instagram stalk nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram Türk beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram stalk nasıl yapılır konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Instagram Stalk Nasıl Yapılır?
5 (100%) 1 vote


Bir önceki yazımız olan Instagram Şifre Kırma Nedir? başlıklı makalemizde instagram şifre kırma ve instagram şifre kırma programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube