Instagram Stalk Nasıl Yapılır?

Instagram Stalk Nasıl Yapılır?

Instagram, Facebook veya Twitter gibi daha bir çok sosyal medya platformlarında herkes genellikle güncel olsun eski olsun paylaşım yapar. Bu paylaşımlar haber olabilir kişisel olabilir veya savurma olabilir. Tabii ki Türk halkı olarak bu savurmaları bizi takip edenlere yani bizi stolklayanlara yaparız. Instagram’da Stalk nasıl yapılır bugün sizlere bundan bahsedeceğiz. Ondan önce Facebook Hikaye Nasıl Gönderilir? adlı yazımızı okumayı unutmayınız.

Instagram Stalk Nasıl Yapılır? 

Instagram adresinizde paylaşımlarınız ile başkalarına göndermeler yapabilir hatta siz de başkaların size gönderdiği göndermeleri görebilirsiniz. İşte bu göndermeleri görmeye stolk yani Türkçe adıylada Stalk denmektedir. Stalk un Türkçe de bir karşılığı bulunmamaktadır. Stolk başkaların profillerini girmek erişmek ve okumaktır. Stalk başka kullanıcıların bizleri incelemesi profilimizi gezmesidir.

Peki Biz Nasıl Stolk Yapabiliriz?

Stolk yapmak için dedikoduya falan gerek yok sadece tek yapmamız gereken Instagram’da kendi profilimize girerek istediğimiz bir ünlü yada gerçek hayatta tanıdığımızı birisinin profilini Instagram sayfasında aratarak bulmak ve daha sonra profiline tıklayarak profile erişmek. Profile eriştikten sonra paylaştığı gönderilere bakmak ve gelen yorumları o yorumları atan kişilerin profillerine bakmak profesyonel stalk yapmak anlamına gelmektedir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan