Instagram Son Görülme Kapatma

Instagram Son Görülme Kapatma

Instagram’ın 18 Ocak itibari ile çıkan son görülme özelliğini nasıl kapatırım diye soru işaretleri akıllarda dolaşıyor. Instagram son görülme ile birlikte gelen yeni güncellemenin herkes tarafından şok edici bir durum yaşattı. Ancak bu özelliğin kapatabilme imkanı olduğu için bir yandan da bu durumun bir nevi birkaç günlüğüne süreceğini düşünüyoruz.

Instagram son görülme nasıl kapatılır öğrenmek isterseniz aşağıda yer alan adımları takip ederek bu işlemi çok basit bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca işlem adımlarını Aşağıda yer alan video aracılığıyla da takip ederek kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram son görülme özelliği son mesajlaştığını kişilerin DM aracılığı ile birlikte mesajlar bölümünde bulunan şu zaman aktifti veya şu saat önce Instagram içerisindeydi gibi bildirim görülmektedir. Bu bildirim gelen son güncelleme ile birlikte ortaya çıkmaktadır. Sizler de Instagram hesabınıza girerek DM bölümünden mesajlaştığımız kişilerin ne zaman aktif olduklarını görebilirsiniz.

Instagram Son Görülme Kapatma

Instagram son görülme özelliğini nasıl kapatırım diyen arkadaşlar için şimdi aşağıda bulunan adımları takip etmeniz takdirde bu işlemin nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Instagram son görülme kapatmak için öncelikle Instagram hesabınıza girerek, profiliniz bölümünden ayarlar seçeneğine tıklayınız.

Instagram Son Görülme Nasıl Kapatılır?

Ayarlar bölümüne giriş yaptıktan sonra parmağımızı aşağıya indirerek altta yer alan “hareket durumunu göster” seçeneğindeki mavi tiki kapatarak Instagram son görülme özelliğini kapatmış oluyorsunuz.

Instagram Son Görülme

İşlem bu kadar basit. Bu işlem sonrasında siz karşı tarafın son görülmesini göremiyorsunuz ve ayrıca kendi görünmeniz de karşı tarafı gözükmemektedir. Aynı şekilde WhatsApp’ta olduğu gibi burada da bu özelliği kapatmanızı takdirde İki tarafa da özellik kapanmaktadır.

Instagram son görülme özelliğini nasıl kapatacağız hala anlamadıysanız aşağıda yer alan video izleyerek adımları takip etmeniz takdirde bu işlemi kolaylıkla çözebilirsiniz. Videoda alt yazıları açmayı unutmayın.

Instagram son görülme özelliğini kapatma hakkında bugün sizleri bilgilendirmek, Ayrıca sitemizde yer alan Instagram kategorimize girerek daha fazla bilgi öğrenebilirsiniz.Bir başı konumuz olan Instagram DM sessize nasıl alınır ile birlikte, gelen mesajlarınızı sessize nasıl alırsınız öğrenmek için şurada yer alan linke tıklayabilirsiniz: Instagram DM Sessize Alma

Yorum Yap
0 Yorum yapan