Instagram Şekilli Nick Yazma – Cevrik

Instagram Şekilli Nick Yazma – Cevrik

Instagram şekilli nick yazma işlemi ile birlikte istediğiniz nicki, adınızı veya Instagram’da bulunan açıklamanızı şekilli yazarak sizlerde arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz. Farklı nickler ile şekilli yazılar kullanan sosyal medya fenomenlerinden bir tanesi olmak istemez misiniz?

Instagram’da şekilli açıklama nasıl yapılır bilmiyorsanız aşağıda belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde istediğiniz açıklamayı, adınızı veya nickinizi şekilli yazabileceksiniz.

Instagram Şekilli İsim Yazma

Instagram adı bölümünü şekilli yazmak isteyenlerden misiniz? Instagram’da bulunan ad kısmını değiştirerek isminizi şekilli karakterlerden oluşturun ve Instagram’da yayınlayın. Bunun için yapmanız gereken işlem oldukça basit, aşağıdaki adımları takip ederek sizlerde şekilli nick yazma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram şekilli yazı ile alakalı sistem herhangi bir sorun değildir, burada bazı karakterlerin gözükmemesi olabilir bu yüzden gözüken karakterleri seçmenizde yarar var.

Şekilli Nick Yazma Siteleri

Şekilli nick oluşturmak için aşağıda bulunan bir siteye giriş yapmalısınız. (Bu adreslerin sitemiz ile hiçbir alakası bulunmamaktadır.)

  • sekillinickyazma.org
  • sekillinickyazma.club
  • sekilliharfler.com

1- Bu sitelerden bir tanesine giriş yaparak karışınıza çıkan “Buraya yazı yaz”  bölümüne istediğiniz yazıyı yazın ve aşağısında çıkacak olan farklı karakterlerdeki nicklerden bir tanesini kopyalayın.

2- Kopyalamış olduğunuz bu nicki alarak Instagram hesabınızda profili düzenle deyin ve Adı bölümüne yapıştırarak değişiklikleri kaydedin.

3- İşlem tamam, artık arkadaşlarınız sizin profilinizi ziyaret ettiğinde farklı karakterler ile yazılmış yeni nickinizi görecektir.

Instagram Biyografi Şekilli Yazı Yazma Nasıl Yapılır?

Instagram biyagrafisini şekilli yazmak isteyen kullanıcılar için yukarıda göstermiş olduğumuz aynı işlem burada’da geçerli olacaktır. Instagram şekilli nick yazma sitelerinden bir tanesini ziyaret ederek buradan size uygun biyografi yazısını hazırlayın ve kopyalayın. Bu kez ise yapıştıracağınız yer biyografi bölümü.

Biyografi şekilli yazı işleminizi yapıştırdıktan sonra bitti diyerek yeni biyografinizi kaydederek işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Konu ile alakalı sorun yaşıyorsanız bize aşağıdan yorum göndererek sorununuza yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan diğer Instagram konularına’da göz atmayı unutmayın.

Yorum Yap
0 Yorum yapan