Instagram Profilime Bakanları Görme

Instagram Profilime Bakanları Görme

Merhaba Arkadaşlar;

Hız geçmiyor ki instagram haberlerimiz kendini sürekli yeniliyor, instagram kullanıcıların merakla beklediği veya görmek için heyecanla aradıkları haberlerden biri olan instagram profilime kim bakmış nasıl görürüm haberleri hızla yayılmakta. İnstagramın bu denli hızlı bir şekilde büyümesinde katkı sağlayan bir diğer olay ise hikayem özelliğinin gelmesi, sizde eğer hikayem özelliğini tanımak ve nasıl gönderildiğini öğrenmek isterseniz Instagram Hikaye Nasıl Gönderilir? isimli yazımıza bakabilirsiniz. Şimdi gelelim konumuza instagram profilime bakan kişiler kimler, neden bakmış acaba detaylarıyla anlatmaya başlayalım.

İnstagram’da kendi profilimize bakan kişileri neden görmek istiyoruz, çünkü instagram da profilime sevdiğim çocuk veya sevdiğim kız girip bakmış mı acaba, ya da eski sevgilim acaba hala benim profilime girerek resim veya videolarıma bakmaya devam ediyor mu düşüncesiyle hep kim girmiş veya kim bakmış neye bakmış gibi sorular sormaktayız. O yüzden profilimize bakanlar bizim için önemli.

Kızlar arasında sıkça konuşulan konulardan biri diyebiliriz, arkadaş topluluğu oluştuktan sonra kızım o senin profiline bakmıştır yoksa neden böyle bir resim atıp altına böyle bir açıklama yazsın diye kafa karıştırıcı sözler kulanılabiliyor. Bizce de bakmışdır ama 😛

Gelelim zurnanın zart dediği noktaya, instagram profilimize bakanları görmek için markette birden fazla uygulama mevcut, ama çoğu doğru sonuçları göstermemekle birlikte bazıları da öylesine yapılmış bir uygulama diyebiliriz. Şimdi bizlerde size bir uygulama göstereceğiz lakin doğru sonuç gösteriyor diyenler’de var yok abi yalan bunlar diyende. Açıklaması size kalmış bir durum.

Gelelim uygulamamıza, google play veya ios store arama ekranına “profilime kim baktı” yazıyoruz aşağıdaki görüntüde çıkan uygulamayı indir diyerek telefonumuza kuruyoruz.

Uygulamayı telefonumuza kurduktan sonra, açıyoruz ve instagram ile giriş yap kutucuğuna tıklıyoruz,

instagram profilimi görenler

Giriş yapıldıktan sonra uygulama bizi biraz bekleterek analiz sonuçları yapmakta, işlem bitiminde profilimize giren kişileri karşımıza getiriyor, tabi bununda bir sınırı olaraktan en fazla 200 kişiyi göstermekte.

instagram prfoilimi açanlar

Eğer instagram profilime kimler bakmış uygulamasının doğru analiz yapmadığını düşünüyorsanız öncelikle uygulamayı telefonunuzdan kaldırın, daha sonra instagram hesabınızı bilgisayar üzerinden açarak sağda bulunan profil resminize tıklayın, buradan profilimi düzenle kutucuğuna tıklıyoruz karşımıza gelen ekranda sol bölümde bulunan uygulamaları yönet alanına tıklıyoruz ve profilime bakanlar uygulamasını bularak “erişimi iptal et” butonuna tıklıyoruz, onaylama yaptıktan sonra uygulama instagram profilinizden tamamen kalkmış oluyor.

instagram uygulama kaldırma

Uygulamanın yorumlarında yer alan bazı açıklamalar ise bu şekilde, kim bakmış değilde en son beni takip eden kişilerin gösterdiğini söyleyen bir çok kişide mevcut. Dediğimiz gibi biz sadece yorumlarda yer alan açıklamalardan söz ediyoruz, kesinlikle uygulamanın doğru gösterip göstermemesiyle alakamız yoktur. Kullanıcı güvenliği de sizlere aittir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan