Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Merhaba Instagram’da resimleri incelemekten hoşlanan pofuduklar, pofuduk diye giriş yapmak istedik nedense. Instagram ah ah dedirtecek güzel güncellemeleriyle birlikte yoluna devam etmekte. Ayrıca birbirinden güzel yeniliklerinde geleceğini duyduğumuz güzel bir fotoğraf ve video paylaşım ortamı haline geldi, devamını da bekliyoruz umarım daha güzel değişik yenilikleri de hep birlikte buradan sizlere duyururuz.

Şimdi gelelim asıl konumuza, Instagram’da profil fotoğrafları nasıl büyütülür, profil fotoğrafını büyütüp görmek istiyorum diyenler için basit bir çözüm yöntemimiz var, sizlere bu yöntemi hemen aşağıda gösteriyoruz.

Instagram’da böyle bir özellik maalesef yok, nedendir bilinmez ancak bir ara profil resmi ekleyince büyük halini bir ek alanda görüyor ve beğenebiliyorduk. Lakin bu durumda profil resmimiz büyük gözükmesini istemeyenler dahi orada çıkıyordu ve bu sistem pek fazla rağbet görmediği için kaldırıldı. Bizlerde bu sistemin yanlış yapıldığı düşüncesinde olanlardanız, ancak bunun daha değişik türevde yapılması belki konuyu değiştirebilir. Anca kısa ve öz şuanda profil fotoğrafına her nasıl tıklarsanız tıklayın resim büyümeyecektir.

Instagram Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür?

Instagram’da profil fotoğrafı büyütmek için ne yapabilir, yöntemi nedir diyenler için çok kısa ve kolay bir yöntem göstereceğiz,

İlk olarak instagram’ı bilgisayarımız üzerinden açıyoruz ve profil resmini büyütmek istediğimiz kişinin profiline giriyoruz. (1)

Daha sonra kullanıcının profil fotoğrafına gelerek “sağ klik” yapıyoruz ve “resmi yeni sekmede aç” seçeneğine tıklıyoruz. (2)

Seçeneğe tıkladıktan sonra profil resmimiz küçük bir şekilde açılacaktır, bu ekranda sayfa urlsi bölümünde yer alan “s150x150/” bölümünü siliyoruz. (3)

Ve sildikten sonra işlemimiz tamam, profil resmimiz büyüyor (4) , istersek bunu indirebiliriz de, detaylar aşağıda…

Kullanıcı Instagram’da Profil Fotoğrafını İncelediğimi Anlar Mı?

Siz bir kullanıcının profil fotoğrafını büyüttünüz, bunu sizden başka kimse anlamaz korkmayın, keyfinize bakabilirsiniz.

Instagram’da Profil Fotoğrafını Nasıl Kaydederim?

Instagram’da profili fotoğrafı indirmek isteyenler illaki oluyor, ama bu işlemin nasıl yapıldığını telefona veya bilgisayara nasıl kaydedileceğini bilmeyenler mevcut, bu işlemi yapmak için yukarıda yeni sekmede açtığımız resmin üzerine gelerek sağ klik yapmak, daha sonrada “resmi farklı kaydet” butonuna tıklamak.

İnstagram Resim İndirme

İşte işlem bu kadar, şimdi o resmi istediğiniz yerde saklayabilirsiniz. 🙂

Ayrıca Instagram Yorum Beğenme Nasıl Yapılır? konumuza’da bakmayı unutmayalım değil mi. 🙂

Yorum Yap
0 Yorum yapan