Instagram Profil Düzenleme Sorunu

Instagram Profil Düzenleme Sorunu

Instagram profil düzenleme ile alakalı gelen sorunların çözümlerini göstereceğimiz bnu yazı sayesinde artık Instagram profilinizi düzenlerken almış olduğunuz hataların çözümlerine kavuşabilecek ve istediğiniz düzenlemeyi yapabileceksiniz. Bunun için Instagram uygulaması üzerinden almış olduğunuz hata ve sorunları bizlere yorum kısmından ulaştırarak daha hızlı bir çözüm alabilir veya aşağıda yer alan hatalara benzer bir sorun ise verdiğimiz çözümler ile Instagram profilinizi sorunsuz güncelleyebilirsiniz.

Instagram profilinizi düzenleyeceksiniz ama sorun yaşıyorsunuz ve bunun için tekrar tekrar denemeler yapıyorsunuz ama sorun hala devam ediyor ve çözüm için araştırmalar yapıyorsunuz. Bunun için Instagram profilinizde düzenleme yaptığınızda almış olduğunuz hatalar aşağıdaki ise çözümleri uygulayarak bu sorundan uzaklaşabilirsiniz. Instagram profil düzenleme sorunu hakkındaki başlıklar şöyle;

Instagram Profili Düzenliyorum Kaydetmiyor

Eğer sizin sorununuzda Instagram’da profilinizi güncellemek istediğiniz taktirde değişiklikler yapıyor ama kaydedemiyorsanız bunun nedeni ilk olarak kullandığınız özel karakterlerden kaynaklanabilir. Bu yüzden profilinize yazmış olduğunuz hakkında kısmındaki karakteri kontrol ederek olmadı tekrardan güncelleme yapınız.

Instagram Profil Güncelleme Sorunu

Instagram profilinizi güncelleme yapmak istediğinizde butona tıkladığınızda güncelleme ekranı aktif olmuyor ise bunun için yapmanız gereken işlem Instagram uygulamanızı güncellemeniz ve bu sayede tekrar düzenleme sağlayın.

Instagram Profil İnternet Sitesi Eklenmiyor

Instagram profilinize internet sitenizi eklemek istiyorsunuz ama sorun yaşıyorsanız bu url girişindeki hatadan kaynaklanmaktadır, url’nizi www olmadan ve sadece bir şekilde sadece “siteismi.com” veya benzeri şekilde olacak türde girip tekrardan kaydetme yapın.

Instagram Profil E-Posta Değiştirme

Instagram üzerinden e posta adresinizi değiştirmek istiyorsunuz ama düzenleme yaptıktan sonra yeni mailiniz aktif olmuyor ise bu sorun Instagram’dan değil büyük ihtimalle mail sunucusu ile kaynaklandığından yeni mailiniz gelen kutusunda onay maili bulunmuyor ise spam klasörüne bakın. Orada’da aynı sorun devam ediyor ise tekrardan Instagram üzerinden onay maili göndermeniz gerekebilir.

Instagram Telefon Numarası Değiştirme

Instagram mail adresi değiştirme ile benzer bir konu olan Instagram telefon numaranızı değiştirmeniz taktirde yine yeni telefon numaranıza gelecek onay mesajını Instagram profilinize gelecek bölüme girmeniz gerekmektedir. Onay mesajı gelmemiş ise bu durumda tekrardan gönderin veya telekom hizmetinizden yardım isteyerek mesaj gelmiyor sorununu çözebilirsiniz.

Instagram hakkında yeni bir bilgi öğrenmek için; Instagram Videoları İleri / Geri Sarma makalemize bakabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan