Instagram Otomatik Paylaşım Nasıl Yapılır?

Instagram Otomatik Paylaşım Nasıl Yapılır?

Instagramı blogger niyetine kullanan kişiler yada büyük bir sayfası olan kişilerin sıklıkla ihtiyaç duyduğu bir konu: Otomatik Resim veya Hikaye Paylaşımı Yapan Program? Evet bu yazımızda sizlere bundan bahsedeceğiz ancak ondan önce Instagram’da nasıl hikaye paylaşılır yazımıza göz atmayı unutmayınız. Instagramda bir sayfamız veya blogger tarzında takipçilerimizin fazla olduğu profilimiz varsa en büyük ihtiyacımız en büyük niyetimiz bir uyguluma yada program bulmak zorunda kalıyoruz. Tabii bu uygulama yada program Otomatik paylaşım yapabilmeli.

Instagram’da Otomatik Paylaşım Yapan Program Nasıl Bulurum?

Android veya iPhone kullanıcısı olmanız kesinlikle önemli değil. Öncelikle sizlere masaüstü bir yazılımdan bahsedeceğim ki en güvenlisi bu olsa gerek diye düşünüyoruz. Şunu belirtelim uygulamanın veya programın ismini sorumluluk almamak için vermeyeceğiz. Otomatik hikaye veya resim paylaşımı yapan programlara genellikle instagram hesabınız ile girersiniz ve oradaki seçeneklerden otomatik istediğiniz işlemleri yaptırabilirsiniz. Tabii bilgilerinizi girdiğiniz için güven sorunu yaşamanız bir hayli doğal oluyor.

Instagram Otomatik Paylaşım Yapan Mobil Uygulama Var mı?

Bu tür mobil uygulamalar genellikle daha tehlikeli oluyor. Nedeni ise istediğiniz bu mobil uygulamalar giriş yaptıktan sonra sizin adınıza başkaların profillerindeki resimleri beğenebiliyor yorum yapabiliyor. Bunun nedeni ise uygulamayı yapan, uygulamayı kullanan kişileri kasıyor. Yani kaç kişi kullanırsa o kadar hesap eline geçmiş oluyor.

Yorum Yap
0 Yorum yapan